NanoCharger Hakkında Yardım Lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar adında anlasılacagı gibi NANO teknoloji gerekiyor bu ürünler için. bir çok ülke nano teknolojiye sahip değil. bizde bu teknolojiye BOR madenimiz sayesinde sahibiz... firmalar araç üretiyorlar kendilerinin mühendisleri var teknikerleri var. bu insanlar nano teknoloji konusunda uzman değiller ve bunun yanında eger bu ürün üzerine konusacak olursak nanocharger genelde eski teknoloji motorlara göre tasarlanmıştır. dediğiniz gibi birçok yeni araçta aynı olmasa bile eşdeger teknolojiye sahip ürünler mevcut.

nanocharger denilen aletin neresinde nanao teknoloji kullanılmış acaba?
bir hortum bir aluminyum boru ve ucunda bir filtre var.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nanocharger denen ürün sadece ismi nano yoksa nano teknoloji ile uzaktan yakından alakası yok.

Sizde var ise bu nanocharger isimli ürünün resmi internet sitesini verebilirmisiniz?
Nano filtresini incelemek için aradım ben bulamadımda.

Bu ürüne benzeyen ve çalışma prensipleri tıpa tıp aynı olan v-charger var.

v-charger ında herhangi bir iddiası yok bizim ürünümüz nano teknoloji ile yapıldı havayı nano filtresi ile temizleyip saf hale getiriyor diye.

öncedende defalarca tartışılmıştı bu ürün forum içinde.
bu ürün v-charger denilen ve nano chargerden daha önce çıkan bir ürünün kopyası olduğu v-charger yetkilisi tarafından belirtilmişti.

bence sadece isim aldatmacası bu Nanocharger denilen ürün yineliyorum nanoteknoloji ile uzaktan yakından alakası olmayan bir ürün.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak arkadasım. bugün dünya üzerinde kullanılan su arıtma olsun hava arıtma olsun hepsinde kullanılan filtreler nanoteknolojik üründür. adamlar bunu açık açık yazmak zorunda değildirler ki yazmazlarda. sistemin çalışma prensibinide çok iyi biliyorum. senin dediğin v-charger da aynı üründür. evet farkı yoktur ve forumda da dedğilin gibi bolca konusulmustur bu konu üzerine. ayrıca ben bugun ayakkabı ürettim diye puma'nın ayakkabı üretmesini yasaklıyamam değilmi? önce biz yaptık.... çocuk gibi ağlamakla olmaz bu. dünya üzerinde tekelcilik bitirilmeye çalışılmaktadır. "v-charger ında herhangi bir iddiası yok bizim ürünümüz nano teknoloji ile yapıldı havayı nano filtresi ile temizleyip saf hale getiriyor diye."
buyur sana link: http://www.v-charger.com/iletisim.html burdan kendilerine ulaş gerçi açıklayıp cevap vermeyecekler ama senden ricam ürününüzde kullandığınız filtrelerin boşluk çaplarını öğreteilirmiyim diye mesaj at. bakalım çap ne kadar büyükmüş...
bide nanoteknoloji nedir önce onu araştır. bir dev için bizim yaptığımız araba motorları nanoteknolojik ürün olabilir. dediğim gibi bu küçüklüğü anlatır bize... nano bor power. bunun neresi nano teknoloji o zaman sorarım sana. nano çünkü iiçeriisinde nano boyutta tanecikler var o filtrelerdeki boşluklar kadar küçük yani...

"bence sadece isim aldatmacası bu Nanocharger denilen ürün yineliyorum nanoteknoloji ile uzaktan yakından alakası olmayan bir ürün."

ALMAZSIN KULLANMAZSIN BU KADAR BASİT. KONUDA SORULAN SORUYA CEVAP VER BİLDİĞİN GİBİ AMA KİMSENİN YORUMUNA YORUM YAPMA. BİLDİĞİNİ SÖYLE GEÇ GİT.

"Sizde var ise bu nanocharger isimli ürünün resmi internet sitesini verebilirmisiniz?
Nano filtresini incelemek için aradım ben bulamadımda."
buna gelince ATAK GRUP diye araştırırsan şirkete ulaşabilirsin. siteye girdiğinde karşına iletişim diye bir yer çıkacak. ordan mesaj atıp kendin gerekli bilgilere ulaşabilirsin.

Şuna bi açıklık getirelim,
ben nano teknolojiye karşı değilim, amacım sana sataşmak da değil. neden bukadar sinirlendin anlamadım.

bu bahse konu ürünün muhattabı yok ortada nanochargeri pazarlayan üreten kişiler yok ortada kayıp (en azında internet yoluyla ulaşılamıyor)

bana verdiğin ATAK GRUP sitesinede baktım arakadaşım bu nanochargerle alakaları yok inşaat boya çelik konstiksiyon işi yapıyorlar.

benim amacım ne sana sataşmak nede ukalalık yapmak sadece bu nano chargerin kandırmaca olsuğunu anlatmak istedim.
en basiti adamlar yok amaçları piyasada kalıcılık değil bence vur kaç yapıp milletin parasın alamak.

dönem dönem çıkıyo bu tarz şeyler bi dönem mıknatıslı sistem vardı bunlar vardı hatta dubleup falan vardı yağ katkıları.
dikkat edin genelde yaz ayları yaklaşırken bu ürünlerin reklamları artıyo. çünki kış aylarında her araç hava şartlarından dolayı yakıt tüketimlerinde artma oluyor yazın bu oranlar idda edilen oranlarda zaten düşecek taksanda takmasanda.

benim eleştirim sana değil ürünün sahibi sen değilsin pazarlayan sen değilsin yorumumda sana değil sadece insanları yanıltan fırsatçılara.

"ALMAZSIN KULLANMAZSIN BU KADAR BASİT. KONUDA SORULAN SORUYA CEVAP VER BİLDİĞİN GİBİ AMA KİMSENİN YORUMUNA YORUM YAPMA. BİLDİĞİNİ SÖYLE GEÇ GİT." demişsin...

bu tepkinde çok kırıcı, hiç hoş değil.

hepimiz opelim net ailesinin üyeleriyiz opel sevdalılarıyız birbirimizin söyledikleri hakkında yorum yapmamız gayet normal olmalı, değilse forumun olayının ne anlamı kalrki herkez kendi arasında özelden mesajlaşsın ozaman.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
double up işe yarıyordu :D onda bolcana teflon vardı birde teflon yok diyorlardı :D teflon katkısıydı kısa onun macı ekonomi değildi zaten :D yağ yakan araçlarda yağ yakmasını önlemekdi kısa vadede yapıyorduda ama motorunda içine ediyordu :D :D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
msj'larımı 13:57 de sildim. konu uzamasın fazla.. eminim soruyu soran arkadas gerekli cevabını almıştır.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu,farklı başlıklar altında tartışılmaktadır.Konu sahibi düşüncesini belirtip silinmesini istemiş,başlık kilitlenmiştir.
İyi forumlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...