Nazar Değdirdiniz Sonunda Arabama

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan sonra ceza kesebilirlerse zaten imza atmayacam

imza atmasanız da sonuç değişmez. mahkemeden başka hiçbir makam, yazılmış cezayı iptal edemiyor.

bu kadar da canını sıkma, farzetki devlete 108TL bağış yaptın...
geçmiş olsun

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu tuvtürk muaynesine gidersem ne yapacaklar onu merak ettim şimdi çok, artık seneye işallah göreceğiz ne olacagını...

Muayeneden hafif kusur olarak geçiyor ancak polisler bu ara işi çok sıkı tutuyor benden sana tavsiye film varsa arabanda git yarın takdirdigin yere söktür bazıları filme 300 tl para nasıl veriyor anlamiyorum ya benim başıma gelen onların da başına gelse hadi ben 70 lira vermistim ne yapalım dedim millet kafayı yemis gibi 300 tl veriyor elinde sonunda söküleceği bir şeye

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imza atmasanız da sonuç değişmez. mahkemeden başka hiçbir makam, yazılmış cezayı iptal edemiyor.

bu kadar da canını sıkma, farzetki devlete 108TL bağış yaptın...
geçmiş olsun

Öğrenci adamım issizim kendime bağış yapamıyorum devletemi yapicam birde zaten devlete bağış yapilan parayla kendime bir adet galaxy s3 alirdim , en azından telefon yani , istediğim bisey

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Dostum anlatamadim sanırım bende öyle yaptım diyorum artık yemiyor o numara bagaj camindan belli oluyor filmli olup olmadığın ikincisi bende v filan yazmiyor e1 yazıyor sadece v harfi çoğu aracin camında da yok olaydan sonra bi kaç polis ahbaba sordum film nerede nasil olursa olsun tamamen yasak dedi benden uyarması

Yok yok sen anlattın da ben anlatamadım genç dostum :D... benim dediğim film değil zaten fabrikanın arka camları karartması, opel de TR paketlerinde sunulmayan bir özellik ama mercedes te, BMW de ve Audş de var, hatta ve hatta ford da bile var :D, google da arasan detaylı olarak sanayi ve ticaret bakanlığının yazısını bulursun...

Ben resim ekliyeyim size yinede ilgili bakanlık yazısı :cool: bu içişlerinin sanayi bakanlığına yazdığı, yani polis amcalar buna göre yazıyor cezayı.

http://img716.imageshack.us/img716/8406/egmyazikoyurenklicamlar.jpg

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Yasak olduğunu bilmeyen yok Filmin. Buna rağmen taktırıp, ceza yiyince bağrınmanın bir anlamı yok. Herkes kaçıyor, bir ben yakalanıyorum derseniz, kısmet. Ben senede 3 kez yiyorum, ceza, sök, çektir, bir ton para ve uğraş. Bu bir zevk, konfor ise ve cezasını bilerek yapıyorsanız, katlanacaksınız.

Lazer yaptırmak araca kaliteli filmden daha ucuzdur. İlerde akma sorunu olabiliyor. İşi bilen polise denk düşerseniz, v harfi olmadığından aracı bağlarsa, tüm camları değiştirmeniz gerekebilir.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polislere ilk başlarda bende kızıyodum fakat para bu adamların cebine gitse eyvallah dicem :D eskiden filme cok karşı biriydim fakat şimdi ısrarla cezalara rağmen cektiriyorum,görüntü estetik umrumda değil,her ay antalyaya giden biriyim,uzun yolda arkama geçip uzunlarını yakıp gözümü mahveden vatandaşlar olduğu için ısrarla çektiriyorum,ciddi problem oluyor arkadaki uzun farlar ;)

Opel's Driver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polislere ilk başlarda bende kızıyodum fakat para bu adamların cebine gitse eyvallah dicem :D eskiden filme cok karşı biriydim fakat şimdi ısrarla cezalara rağmen cektiriyorum,görüntü estetik umrumda değil,her ay antalyaya giden biriyim,uzun yolda arkama geçip uzunlarını yakıp gözümü mahveden vatandaşlar olduğu için ısrarla çektiriyorum,ciddi problem oluyor arkadaki uzun farlar ;)

Arkadan Birisi uzunları çaktığı zaman , benim araçta hemen kararan iç dikiz aynası devreye giriyor.

Sağ ve Sol Dış aynalarda ise araç arkama yakınsa önce dörtlüler , gene anlamıyorsa sis farları , baktım halen söndürmüyor camı açıp el kol hareketleri(görürse)..Baktım daha halen söndürmüyor onun beni sollamasına müsade edip uzun-sis allah ne verdiyse farları açmak oluyor :):)

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadan Birisi uzunları çaktığı zaman , benim araçta hemen kararan iç dikiz aynası devreye giriyor.

Sağ ve Sol Dış aynalarda ise araç arkama yakınsa önce dörtlüler , gene anlamıyorsa sis farları , baktım halen söndürmüyor camı açıp el kol hareketleri(görürse)..Baktım daha halen söndürmüyor onun beni sollamasına müsade edip uzun-sis allah ne verdiyse farları açmak oluyor :):)

öyle bi ayna bende mevcut değil malesef :D öyle bişyki arkadakinin farı sanki yanıbaşımda yanıyo mahvedio gerçekten,el kol yap dörtlü yak sis yak sende ona uzu çak çok uğraştımda en güzeli en arka cama en koyusundan bi filim muhteşem rahat oluyo :) böylece kimseyi tehlikeye attığımı zannetmiyorum,yasada varsa yasak cezasınada katlancaz yada yaptırmıcaz herkesn görüşü böyle doğru yolda bu :)

Opel's Driver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle bi ayna bende mevcut değil malesef :D öyle bişyki arkadakinin farı sanki yanıbaşımda yanıyo mahvedio gerçekten,el kol yap dörtlü yak sis yak sende ona uzu çak çok uğraştımda en güzeli en arka cama en koyusundan bi filim muhteşem rahat oluyo :) böylece kimseyi tehlikeye attığımı zannetmiyorum,yasada varsa yasak cezasınada katlancaz yada yaptırmıcaz herkesn görüşü böyle doğru yolda bu :)

Adam en azından uzun yakıyorda senin dikkatini çekiyor ve önlemler almanı sağlıyor. Ya Farsız çıkan ne olacak. Adam Uzun Yola Çıkıyor.Farlardan biri patlak diğerinide uzun açmış öyle gidiyo 400-500 KM :) Uzun Yola Çıkıyon Bi kontrol yap arkadaş ya :) Dalgınlığına gelse allah korusun. Geçen tek başına 1709 KM Yaptım.3-4 Tane Rahat vardı trafikte gece tek farlı :)

Aman Dikkat diyorum ! Özelliklede Gece.