necvox 1033 platinum & navimex android 4.4.4

tuok34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
necvox 1033 platinum & navimex android 4.4.4 arasında kaldım. Necvox bizim araçlarda sorunsuz çalışıyormuş ve servis de bu ürünü takıyor. Yalnız necvox un kenar çıtaları hoşuma gitmedi ekranı tam olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Navimex in android cihazı ise yol bilgisayanı ingilizceye çeviriyormuş. Bu iki cihazı kullanan arkadaşların yorumlarıyla bilgilendirirse çok sevinirim.

[img=600x300]http://i.hizliresim.com/r9kVj7.jpg[/img][img=600x400]http://i.hizliresim.com/J2J4pQ.jpg[/img]

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: necvox 1033 platinum & navimex android 4.4.4

Dil sorununu çözdüklerini duydum. Bunlara pek ilgim olmadığından detaylı bilgiye sahip değilim ama görünüş olara menüsüyle de ekran etrafında gereksiz şeyler olmamasıyla da navimex daha hoş duruyor

Lapsetur1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net

Bende yeni yazılımla dil sorununun düzeldiğini duydum. Carvocal firmasıyla görüşmek lazım.

Tercihim her zaman android den yanadır. İstediğim gibi istediğimi yükleme şansım var. Ramde 1GB bildiğim kadarıyla.

WindowsCE yazılımlar hoşuma gitmiyor.

https://www.google.com.tr/search?cl...-gws-serp..0.2.637...0j0i30j30i10.2UoIz_VAwMw

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birde forum çökmeden önce bir konu vardı anten ile ilgili. Anteni düz takınca çekmiyordu illa güçlendirici bir akım vermek gerekiyordu boşta duran bir kablo takılıyordu.

Bu konuyla ilgili bir arkadaş resimli anlatım yapmıştı

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Android cihaz kullanıyorum necvox hiç kullanmadım cihazdan memnunum. Dil ingilizce ama üzerindeki orjinal ayarlara gir orda dilin varsayılan olarak seçili olduğunu göreceksin onu türkçe yaparsan cihazı takıncada türkçe oluyormuş. Biz taktirdiktan sonra öğrendik. Yani Şimdi orjinal üniteye taktirsak ayarı türkçe yapsak cihazı takınca düzelecek.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anten konısu yakın zamanda denk gelmişti sanki. Muhtemelen hala forumda duruyordur

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu olay gerçekten iyi olmuş. Takan kişiler bu yazıya bakarak rahatça halledebilir temiz olur

dursun.uslu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bu radyo çekmeme işinden bayağı sıkılmıştım,bunu kendi aracımda bizzat uyguladım fotolar ve yazı bana aittir kesinlikle sorunsuz bir çalışma oldu ve radyo çekmeme sorunu olanlar buradan yola çıkabilirler anlamıyorlarsa mutlaka bir montaj işlerinden anlayan kişilere okutmaları lazımdır.

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de navigasyon arayışındayım Necvox ile ilgili beğendiğim olay kırmızı tonlardaki teması. Bizim arabaların aydınlatma konsepti kırmızı olduğu için çok uyumlu olacağını düşünüyorum. Karar versem bende taktıracağım şu sıralar.

http://www.hepsiburada.com/necvox-opel-astra-j-multimedya-sistemleri-p-OTAVGOTODVA9933

Şu ürün bugün gözüme çarptı Platinium'um yarı fiyatından daha az. Fiyatı gayet uygun.