Opel Astra Güvenlik Açığı (Merkezi Kilit)

cagdasca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d denedık bugun cami kapatmadık aracı kıtledık dısardan elımızle merkez kılıt dugmesıne bastık acılmadi merkezı kılıt ;)
amma velakın kapı kolunu kapı kıtlıyken elımızle actık kapı acıldı kıtlıyken bu kotu yanı camı kırsa hırsız allah muafaza elını kolunu sallaya sallaya işinı görcek cıft kılıtleme olmaması cok kotu :(

Çok haklısın, çok kötü olmuş çift kilitlemenin kaldırılması. :mad: Birşey yapmalı...

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh o zaman opele. bizim G kasalarda kapıya baltaylavursa kapi açilmaz. ama daha üst teknoloji olan H serisinde bu ozellik yok..
terbiyesizlik
kesinlikle katılıyorum...

cagdasca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel'in sitesinden müşteri hizmetlerine bildirimde bulundum, İzmir Torbalı'daki merkezden aradılar; şikayetimin üst birimlere iletildiğini bildirdiler, bir de sözlü olarak açıklamamı istediler. Bence birden fazla kişi başvurursa, yaptırım gücümüz artabilir.

Sizlerde bu linkten başvurabilirsiniz:

http://www.opel.com.tr/site/forms/communication_start.php?trcrm_form=communication

bende yazdım şikayetlerimizi gönderdim..inşallah sonuca varırız...

Son düzenleme:

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim f de çift kilit var birde üstüne alarmın tam cam hizasında sensörü var hadi camı kırdı elini içeri soktu kapıyı açmaya çalıştı zaten çift kilit açılmıyor birde zaten alarm çalmaya başlıyor içeri biri girince.

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bence standart bi msj yazalım burya herkes onu yazsın ya da biraz değiştirerek yollasın bi yazılım gibi bişey geliştirebilseler çok iyi olur

güzel fikir toplu halde bir şey elde etme şansımız yüksek :cool:

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim yedek anahtarım yok arabayı aldığım kişi kaybettiğini söyledi tanıdıktan almıştım zaten hiç yedeğini yaptırmaklada uğraşmadım başımıza bişey gelmeden yaptırmayız ya hani şimdi bişey sorucam benim aracım kaskolu full kasko çalınmaya teröre doğal afete karşı falan filan şimdi ALLAH göstermesin aracım çalınsa yedek anahtarım yok diye bişey iddaa edemicekmiyim ben? kasko şirketine bunu bildirsem yada ?