Opel Astra Güvenlik Açığı (Merkezi Kilit)

cagdasca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde aracıma serviste alarm takıldı ancak hangi marka alarm takıldı bilemiyorum. Aracın kumanda sistemi ile çalışıyor, artı bir aparat yok yani. Ve çift kilitleme olmuyor, opel müşteri hizmetleriyle de görüştüm ve malasef çift kilitleme yok dediler. Bende aracımı aldıktan 2 ay sonra 300 TL gibi bir fiyata alarm taktırmıştım.

Sanırım her servis kendi kafasına göre takılıyor bu alarm konusunda... Standart bir model yok.

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh o zaman opele. bizim G kasalarda kapıya baltaylavursa kapi açilmaz. ama daha üst teknoloji olan H serisinde bu ozellik yok..
terbiyesizlik
şimdi bizdede astra g var ama nasıl sokuluyor bu devreye ben bılmıyorum :)

lostsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gmdss.bravehost.com
evet benim anlamaddığım şey amcam 2009 astra sedan aldı 2 gün sonra keleb kıryılor sonra heralde orta konsolda bagaj açma düğümesine basıp bagajı acıyolar ve stepneyi alıyolar öyle durumda açılmaması lazım aslında

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim 2000 model vectrada bile çift kilit sistemi var.Gerçekten skandal bir olay...

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi güvenlik sistemi hırsızlığa çare bulabildiki opelde bulsun, tebdiri alıp takdiri Allaha bırakmak gerek. ne güzel söylemiş atalarımız '' hırsızla, Allah başgele''