Opel Astra Güvenlik Açığı (Merkezi Kilit)

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim yedek anahtarım yok arabayı aldığım kişi kaybettiğini söyledi tanıdıktan almıştım zaten hiç yedeğini yaptırmaklada uğraşmadım başımıza bişey gelmeden yaptırmayız ya hani şimdi bişey sorucam benim aracım kaskolu full kasko çalınmaya teröre doğal afete karşı falan filan şimdi ALLAH göstermesin aracım çalınsa yedek anahtarım yok diye bişey iddaa edemicekmiyim ben? kasko şirketine bunu bildirsem yada ?

evt kasko şirketi 2 anahtarida istiyor.
ancak anahtarin bulundugu ortamda bir kapi kırıgı, cam kırıgı yada benzeri veya sizde darp izi varsa o zaman anahtari zorla almiş durumu oluyor ve 2 anahtara gerek kalmiyor..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
evt kasko şirketi 2 anahtarida istiyor.
ancak anahtarin bulundugu ortamda bir kapi kırıgı, cam kırıgı yada benzeri veya sizde darp izi varsa o zaman anahtari zorla almiş durumu oluyor ve 2 anahtara gerek kalmiyor..
kaskona bıldır anahtarım kayboldu dıye bıldır sene bır defa anahtar yaptırma hakkın var kasko bozulmadan bılgene arkadasım;)

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi ya o zaman ben anahtarıda yaptırayım kaskodan ufak tefek çizikler vardı onları yaptırdım söle aralığa doğru ön camıda değiştircem nede olsa senede 1 defa onuda değiştirebiliyoruz çizikler var ufak tefek değiştireyim bari onuda

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok saçma bi durum yapılmış ozman h kasaya,kendi aracımdan biliyorum hırsız camı kırdığı zaman kapıyı açamamıştı:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hadi ya o zaman ben anahtarıda yaptırayım kaskodan ufak tefek çizikler vardı onları yaptırdım söle aralığa doğru ön camıda değiştircem nede olsa senede 1 defa onuda değiştirebiliyoruz çizikler var ufak tefek değiştireyim bari onuda
her sene bır defa hakkın var beleş benım mesala öyle ;)
ön camı bozulmadan degıstım arka camı degıstım kaskoyu yenılerken seneye onuda bıldırcem camci degısen arkadasim oldugun ıcın evragı seneye duzenleyıp arka camı degıstık dıye bıldırcek mesela ;)

kenanydr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selamlar
2009 astra 1.3 cdti yeni aldım.sizlerden sormak istediğim,bu araçta kapı kapalıyken kumandayı kullanmadan anahtarı sokup çevirince sadece ön kapı açılıyor.kapıyı çekip açınca diğer kapılar açılıyor,fakat tekrar anahtarla veya başka şekilde kumandasız kapıları kilitleyemedim.kumanda bozulunca veya pili bitince kapıları kapatamayacak mıyız.yardım edrseniz sevinirim
:eek:

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön camı aralığa doğru yaptırcam memlekete gitcem 2000 km falan yol yaparım bide anadolu yolu tır kamyon otobüs taş fırlatır bişey olur kırılır cam çatlar aralıktan sonra senesi doluyo nasıl olsa :)

cagdasca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H'lerde orjinal ön cam yaklaşık 700 lira, 2009 model aracınızın camlarından birini o yıl içerisinde ücretsiz değiştirebiliryorsunuz, 2009 yılı dolduktan sonra ise ücretin %10'nu karşılayarak orjinal cam ile değiştirebiliyorsunuz. Çoğu kasko poliçelerinde yazıyor bu bilgi, en az 100 TL olmak şartı ile %10 sizin tarafınızdan karşılanır diyor. Ama saniyedeki cam şirketlerinden camı alırsanız, orjinal olmayan, o zaman hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

ÖNEMLİ: Bir de müşteri hizmetlerine şu çift kilitleme meselesini bildirelim arkadaşlar, ben bildirdim geri aradılar İzmir Torbalı'daki merkezden, şikayeti üst birimlere bildireceklermiş. Unutmayalım, Unutturmayalım

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
harbiden astrafde bile çift kilit var:D