Opel Astra H den j ye yolculuk

Dilsiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 Model Opel Astra Enjoy'umu Sıfır model Astra HB Cosmo ile takas etmeyi düşündüm.

2009 Model Opelim Siyah 76.000 km.de Benzin/Otomatik - Ön tampon değişmiş sağ kapıda ve sol arka tamponda sürtmeden dolayı derin çizikler duruyor. Yaptırmadım,arabanın trameri temiz. Yetkili Bayi bu aracı 32-33 bin tlye sayacağını ve 2015 Model Astra için 64.100 TL fiyat söyledi, sizce nasıl ?
2015 Model Astrada geri görüş kamerası , sunroof gibi ek özellikler var.

Yada hiç bulaşma arabanı 33-34 e sat yine üstüne 25-30 koyup 2.el dizel otomatik Seat Leon veya VW Golf al diyen var mı ?

2015 Opel Benzin otomatik ama sıfır kokusu insanı cezbediyor :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Golf şansın varsa değerlendir, olmadı leon. Bende hem j hem h var. J ye geçip pişman da olabilirsin. Ben hiçbirşeyini beğenmiyorum.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde gönlümden geçiyor arabayı servis 26000 e sayacağını söyledi bende satsam 28-30 arası gidecek.29 dan ben satsam şöyle 5-10 bin kmde sport paketleri 55 e veriyorlar teknik olarak 25 bin civarı üstüne ek ödeme yapacağım.2 bine LPG kiti alsam etsem diyordum ama arkadaşın Astra j'yi görünce bu durumu rafa kaldırdım.ek olarak otomatik çok yakıyor.

Dilsiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu anki arabada benzinli zaten yakıta alıştım. Bundan daha fazla yakmaz herhalde yeni teknoloji diye güveniyodum biraz.
Şu anki 10.5 - 11 arası yakıyor.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Golf şansın varsa değerlendir, olmadı leon. Bende hem j hem h var. J ye geçip pişman da olabilirsin. Ben hiçbirşeyini beğenmiyorum.

Bir fikir olarak astrayı satıp 50 bine tamamlayıp 1.2 tsi Leon alsam dedim,teste gittim arabayı hiç beğenmedim.dışı çok yakışıklı ama led paket almayınca anlamı yok o da ek 4500 TL.aynı seviyede comfortline golf dedim 58bin TL dediler taaa Haziran teslimi.fiyat garantisi de yok.euro düştü fiyatlar hala aynı.yarın bir gün yakıtta üzülürsem LPG şansı da yok.en iyisi şu an Astra gözüküyor ama yine de bekleyeceğim.elimdeki astra h yolda Bırakana dek devam [emoji1]

KARLIDAG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendı tercıhımı sunayım. Eger opel dusunmesem gıder skoda alırdım. WV ye o kadar para verecegıme aynı kalıteden cıkma Skodayı tercıh ederdım.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
- Cosmo 1.4T Active Select'in liste fiyatı 67 bin tl civarı. 2015 model için o fiyatı aldıysanız gayet iyi.

- Yakıt olarak Active Select otomatikle ş.içi 10 tl'nin aşağısı zor. YAkıt çok zorlarsa LPG alternatifiniz var.
- Vw grubunda Golf 1.2 tsi olabilir. Ama dsg uzun vadede risk. Verimlidir, ekonomiktir ama arıza yaşama ihtimali diğer otomatiklerden daha fazla. TSI motora LPG uygulaması çok pahalı halen, sıvı enjeksiyonlu kitler en son 6000 TL civarıydı.
- Leon Golf'ün ucuz yollusu, denk değiller. İlk tercih Golf bakın VW düşünürseniz.

tamer52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence i 30 da olabilir yeni 7dct şanzımanlı 136hp

LG G2 cihazımdan tapatalk ile gönderildi