Opel Astra j 1.6 115hp sport beyaz lütfen acil yardım edin.

sempatik_gara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar siteye yeni üye oldum gayet faydalı bir foruma benziyor. Sizden yardım istiyorum.  3 4 aydır araba arıyorum c4e baktım caydırdılar reno clio dediler caydırdılar hundai baktım caydırdılar seata bak dediler beğenmedim. opeli görünce fikrim sabitlendi kim nederse desin değiştirmedim :)) şimdi asıl konuya gelirsek.

Ben 2011 model Beyaz 34.000km'de  1.6 115hp sport stil paket olan bir opel astra j buldum arabanın hiçbir kazası belası hasar kaydı yok. Normalde 43.000tl civarında bütcem var fakat temiz olsun dedim. İmkanları biraz zorlayarak arkadaşla 45.250Tl ye anlaştık. Araçta bayiden takılma atikerin italyan versiyonu lpg varmış ve sibobları 400 500 tl fazla verilerek çelik sibobla değiştirilmiş. Yine orjinal opelin navigasyonu var ve kış lastiklerini araçla birlikte verecek. Boya koruma ve pasta ciladan hepsi yapildi bakimlari 2014 temmuzda alt koruma ve ön kabut camurluk folyolari ankara opisden yapilma  diyor.

Sizce fiyat olarak uygunmudur. Alırken dikat edeceğim kriterler varmı. İnternetten araştırdığım piyasalara göre iyi gibi fakat istişarede hayır vardır sizlerinde fikrini almak istiyorum acil olarak önümüzdeki pazartesi yada salı alacağım Tempradan sonra ilk yeni model arabam olacak :) Hayırlısı ise inşallah..

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Opel Astra j 1.6 115hp sport beyaz lütfen acil yardım edin.

Subapları fazladan verilerek 400-500 liraya çelikle değiştirilmez bu birinci yalan, ikincisi orijinal opel navigasyonu takılmaz üzerindeki çin işi navigasyon cihazı. Aracın sıfırı şuan 47-48 civarında. 2011 model bir aracın edeceği lpg ile 40.000 lirayı geçmez. Forumda çok mantıklı satışlar var inceleyin. 45.000 liraya sport alırsınız.

Ekleme: edition olarak anlamışım, sport stil için fiyat normal ama araç bilgileri mantıksız

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şu anda 0'ı bulunmuyor aracın. Sıfır denilen edition en alt donanım olan modeli. 2011 model olduğunu düşünürsek 40 bin seviyesine edition olsa inerdi belki. Ancak sport+still paket var ise fiyatta fark normaldir. Tabi birde lpg farkı az km olması var. Bence fiyat piyasaya göre normal. Sonuçta 0 üretilmiyor artık bu araç. Benden tavsiye 1.4t bakın bence astrada benzinli en ideali o.

sempatik_gara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Subapları fazladan verilerek 400-500 liraya çelikle değiştirilmez bu birinci yalan, ikincisi orijinal opel navigasyonu takılmaz üzerindeki çin işi navigasyon cihazı. Aracın sıfırı şuan 47-48 civarında. 2011 model bir aracın edeceği lpg ile 40.000 lirayı geçmez. Forumda çok mantıklı satışlar var inceleyin. 45.000 liraya sport alırsınız.

Hocam opel navigasyonu derken hani açılışta opel işareti çıkıyorya pek anlamıyorum ondan var. buda sport modeli 45.00e alırsınız demisinizde tam anlamadım bu sport+stil modeli.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çelik sibop olayını sallamış gibi ama fiyat sport stıill pakat ıcın kmde ve lpg goz onune alınırsa normal ama yıne bende soyluyorum 1.4 turbo 140 hp bakın..

sempatik_gara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Çelik sibop olayını sallamış gibi ama fiyat sport stıill pakat ıcın kmde ve lpg goz onune alınırsa normal ama yıne bende soyluyorum 1.4 turbo 140 hp bakın..

hocam çok özür dilereyek bilmediğim için soruyorum neden 1.4 t ?

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sempatik_gara link' Alıntı:
hocam çok özür dilereyek bilmediğim için soruyorum neden 1.4 t ?

Esnafrullah turbo motor daha guclu torku yuksek mantıklı kullanıldgında atmasferıkten bıle az yakar ama tabıkı bızdekı 115 lik motor kotumu hayır ust devırlerde gayet tatmın olursunuz normal kullanım sartlarında hıc bır fark goremezssınız

sempatik_gara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Esnafrullah turbo motor daha guclu torku yuksek mantıklı kullanıldgında atmasferıkten bıle az yakar ama tabıkı bızdekı 115 lik motor kotumu hayır ust devırlerde gayet tatmın olursunuz normal kullanım sartlarında hıc bır fark goremezssınız

Teşekkür ederim ama satan arkadaşla sözleştik fiyatı uygundur almakta mahsur yok diyorsanız bunu alcağım ekspertize sokacağım fakat yinede kronik bir hata bakacağım bir şeyler varmı acaba?

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sempatik_gara link' Alıntı:
Teşekkür ederim ama satan arkadaşla sözleştik fiyatı uygundur almakta mahsur yok diyorsanız bunu alcağım ekspertize sokacağım fakat yinede kronik bir hata bakacağım bir şeyler varmı acaba?

Aracı begendıysenız hayırlı olsun gerekli ekspertiz işlemlerini yaptırın sizi asla uzmeyecektır dedgım gıbı arac temızlıgı lpglı olması az km olması aracın artıları ayrıca stıll paket olması fıyat bakaımından gayet normal

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Makyajsız kasa cosmo 1.6 115 A/S'de orjinal navigasyon var bir tanıdığımda. Eskiden takıyorlarmış orjinali.