Opel Astra j 1.6 115hp sport beyaz lütfen acil yardım edin.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra j 1.6 115hp sport beyaz lütfen acil yardım edin.

Bana orjinal geldi orta tuşta 2.tuş yani joystick var. Araç bu haliyle bence bu fiyatı hakeder sonuçta boş değil ve kmsi gerçekten az. Ancak iyice araştırın derim sorun çıkmasın az km yapması 0 kusur olması biraz şüphelendirdi beni. Ayrıca bence 1.4t bakın derim yeniden. Performans ciddi fark gösteriyor yakıt kafa kafaya geliyor.

sempatik_gara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Bana orjinal geldi orta tuşta 2.tuş yani joystick var. Araç bu haliyle bence bu fiyatı hakeder sonuçta boş değil ve kmsi gerçekten az. Ancak iyice araştırın derim sorun çıkmasın az km yapması 0 kusur olması biraz şüphelendirdi beni. Ayrıca bence 1.4t bakın derim yeniden. Performans ciddi fark gösteriyor yakıt kafa kafaya geliyor.

Hocam herşeyine plaka ve şase nodan bakıttım şimdilik kaza bela hasar kaydı yok. Expertize grince diğerleride tam olarak çıkar sanırım sıkıntı varmı yokmu km oynanmışmı oynanmamışmı.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Multimedyanın oturdulduğu yuvada SD kart görünmüyor paylaştığınız fotoğrafta. Makinenin içine gömülü olanlardan değilse, orjinal olma ihtimalini güçlendiriyor. Ama o fiyata daha üst modeller bulunabilir kanaatindeyim.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
Kesinlikle orijinal. Joystick var ve görüntü orijinal navinin görüntüsü. Sonradan takılan hiçbir navide joystick olmuyor.

+1

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Joystick dedikleri resimdeki sekilde arkadaslar bizimkilerden farki tuş yukari asagi sag sola oynatilabiliyor.
Arkadasin resimde paylastigi sistem orjinal.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yalnız başka birşey dikkatimi çekti, klima Manuel bildiğim kadarıyla tüm sportlar otomatik, araçta çok bilinmeyen garip durumlar var sanki, sizin için sakıncası yoksa aracın ilanını paylaşırsanız daha doğru yorumlar yapabiliriz

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Yalnız başka birşey dikkatimi çekti, klima Manuel bildiğim kadarıyla tüm sportlar otomatik, araçta çok bilinmeyen garip durumlar var sanki, sizin için sakıncası yoksa aracın ilanını paylaşırsanız daha doğru yorumlar yapabiliriz
Abi klima otomatik, manuel değil resme dikkatli bakarsan auto tuşu ve dereceler var.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
Abi klima otomatik, manuel değil resme dikkatli bakarsan auto tuşu ve dereceler var.

Pardon haklısın Hüseyin ben Müconun paylaştığı resime yazmıştım