Opel Astra j 1.6 115hp sport beyaz lütfen acil yardım edin.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra j 1.6 115hp sport beyaz lütfen acil yardım edin.

sempatik_gara link' Alıntı:
Orjinalmi değilmi nereden anlarım bana alırken bayi taktı dedi. Yani kendisi sonradan başka bir yerde taktırmamış  resim çekmiş açılışta aynı cyclone'de ki gibi opel logosu çıkıyor. Hasar kaydı yok sunu yok bunu yok dedi araştırdım plakadan hepsi doğru çıktı şimdiye kadar ama sizler daha iyi bilirsiniz.
Orjinal navigasyon sistemi olan CD500 var araçta. 2011 modellerde CD500 vardır.Navi yazmaz konsolda. 2012 modellerden itibaren CD600 oldu ve konsolda NAVI 600 yazar.

sempatik_gara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar yani sonuç olarak almamımı öneriyorsunuz.?

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence uygun bir araç, alınabilir.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

formda boyasız hatasız 2010 model 1.4 t vardı satılık 42000 tlye bırakıyordu arkadaş bi bakın derim

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim kafamı kurcalayan tek durum lpg sisteminin atiker olması.BRC ya da landirenzo olsa kesin alın derdim.Eğer atiker sorun çıkarmaz diyorsanız alabilirsiniz.

sempatik_gara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Benim kafamı kurcalayan tek durum lpg sisteminin atiker olması.BRC ya da landirenzo olsa kesin alın derdim.Eğer atiker sorun çıkarmaz diyorsanız alabilirsiniz.

hocam atiker italyan modeli dedi yerli taktırmadım dedi ne gibi sıkıntı çıkabilir ileride acaba? birde 10.000de taktırmış

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Opel Astra j 1.6 115hp sport beyaz lütfen acil yardım edin.

hocam atiker italyan modeli dedi yerli taktırmadım dedi ne gibi sıkıntı çıkabilir ileride acaba? birde 10.000de taktırmış
Enjektor arizasi gibi durumlar cikartabilir.italyan modelini bilmiyorum acikcasi ama atiker markasi genel olarak kalitesiz.keske brc olsaydi hic dusunmeden alin derdim

sempatik_gara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Opel Astra j 1.6 115hp sport beyaz lütfen acil yardım edin.

sallierim link' Alıntı:
Enjektor arizasi gibi durumlar cikartabilir.italyan modelini bilmiyorum acikcasi ama atiker markasi genel olarak kalitesiz.keske brc olsaydi hic dusunmeden alin derdim

ozaman birazdahamı beklesem ne yapsam ne diyorsunuz daha iyi bir araba denk gelirmi? ben özellikle beyaz istiyorum beyazlarda çok yok.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Opel Astra j 1.6 115hp sport beyaz lütfen acil yardım edin.

ozaman birazdahamı beklesem ne yapsam ne diyorsunuz daha iyi bir araba denk gelirmi? ben özellikle beyaz istiyorum beyazlarda çok yok.
Temizlik açısından en iyi renk beyaz.siyaha bakmak zor.lpg kitinin sorunlu olup olmamasini arastirin derim.eger kafaniza yatarsa alin yok eger sorunluysa baska arac bakarsiniz

sempatik_gara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Opel Astra j 1.6 115hp sport beyaz lütfen acil yardım edin.

sallierim link' Alıntı:
Temizlik açısından en iyi renk beyaz.siyaha bakmak zor.lpg kitinin sorunlu olup olmamasini arastirin derim.eger kafaniza yatarsa alin yok eger sorunluysa baska arac bakarsiniz

hocam ben yanlış anlamışım üzerinde brc lpg varmış :) az önce tekrar sordum. birde üzerindeki cd 500 naviymiş araştırdığıma göre vido ve tv açmıyormuş haritayıda her yeri göstermiyormuş arkadaşta aldığından beri hiç güncelletirmemiş kendi kendime dedim ozaman neden navi takmış opel buna saçmalık olmuş.