Opel Astra j 1.6 115hp sport beyaz lütfen acil yardım edin.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Opel Astra j 1.6 115hp sport beyaz lütfen acil yardım edin.

sempatik_gara link' Alıntı:
hocam ben yanlış anlamışım üzerinde brc lpg varmış :) az önce tekrar sordum. birde üzerindeki cd 500 naviymiş araştırdığıma göre vido ve tv açmıyormuş haritayıda her yeri göstermiyormuş arkadaşta aldığından beri hiç güncelletirmemiş kendi kendime dedim ozaman neden navi takmış opel buna saçmalık olmuş.
Hocam opelin navisi oyle ama sorunsuz calisiyor.bugune kadar opelin navisinden sorun yasayan tek bir kisiyi bile görmedim. Eger kit brc ise bence alabilirsiniz.tabi ekspertiz raporu da temiz cikarsa

sempatik_gara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Opel Astra j 1.6 115hp sport beyaz lütfen acil yardım edin.

sallierim link' Alıntı:
Hocam opelin navisi oyle ama sorunsuz calisiyor.bugune kadar opelin navisinden sorun yasayan tek bir kisiyi bile görmedim. Eger kit brc ise bence alabilirsiniz.tabi ekspertiz raporu da temiz cikarsa

Tabiki bir o kaldı o da inşallah almaya gittiğimizde bakıtırız temiz çıkarsa alacağım. çok teşerkkür ederim sağolun.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Opel Astra j 1.6 115hp sport beyaz lütfen acil yardım e

sempatik_gara link' Alıntı:
Tabiki bir o kaldı o da inşallah almaya gittiğimizde bakıtırız temiz çıkarsa alacağım. çok teşerkkür ederim sağolun.
Ne demek umarim istediginiz gibi cikar. cok keyifli bir araba almis olacaksiniz bundan emin olun :)