Opel omega 2.5 v6 kullanan ve hayranlarida buraya

ferdi_2891

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar omega ıle goruslerınızı ve fıkırlerınızı burda paylasmak ıstıyorum ben omega 2.5 v6 kullanıyorum ve cok memnunum 1 seneyı askın suredır kullanıyorum canavar gıbı bır tek egr valfı arızalı aldımdada arızalı ıdı zaten ama ben bı eksısını gormedım arabada satarsamda bu aracı yıne omega alırım makyajlı kasadan

sinan+vectra=<3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omega kırıkkaledede çok ya burada benim gördüüm en az 7-8 tane var maşallah güzel araba hoşuma gidiyor...

alyildirim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla abicim görüşleri sormuşsun da, omegayla ilgili kötü bir görüşe sahip insan tanımam, maaşallah Allah kaza bela ermesinde senin aracının modeli opelin en kral modellerinden, haaa makyajlısı düşünülebilir ancak ben senin aracın modeline ve tasarımına hatta bir alt kasa yaani A kasa omegalara da hastayım, tabi benim görüşüm bu çünkü ben biraz klasikçiyim, klasik opel hastalığı olduğundan hoşuma gider bu araçlar, Allah kaza bela vermesin inşallah...

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en hayranlık duyduğum araçlardan biri. dayımda vardı 2001 omega 2.5 v6 simsiyah dehşet bişeydi onu sürerken aldığım tad hala aklımda :)

Siyah10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1996 senesinden beri Opel kullanan birisi olarak sırasıyla;
1996 corsa Swing
1998 corsa GSI
1997 Asrtra F
1996 Vectra GT
2001 Vectra CDX
2004 Vectra C Comfort
2000 Astra CD
2000 Astra Edition ve son olarak
2001 Omega 2.2 Comfort AT (6 Ay önce aldım)

sahip olduğum araçları neden yazdığıma gelince bütün hepsi kendine özgü güzellikleri olan araçlar fakat omega bir başka... ben bugüne kadar bu kadar konforlu bu kadar rahat bir araç kullanmadım Allahım herkese nasip etsin almayı düşünen arkadaşım varsa hiç tereddüt etmesin. Dikkat etmeniz gereken tek şey var alırken düşük fiyatlı olanı değil düzgün olanı alırsanız üzülmez ve benim gibi zevkle binersiniz.Ben aldığımda benim aldığım rakamın çok altında araçlar vardı sabrettim ve iyi araştırdım öyle aldım.. Uzun yolda 1.6 araçdan daha ekonomik, hız sabitleyiciyle kullanıyorum genellikle..
Allah tüm arkadaşlarımın gönlüne göre versin..Araçlarımızı kazasız belasız kullanmak nasip etsin...

ersinanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 hafta önce 98 model omega 2.5 v6 aldım.165000 kmde.Arabayı tanıdıkça daha çok seviyorum.İnşallah üzmez bizi.Araç füme rengi.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omega benim de cok beğendiğim ve kısmetse bundan sonraki alacağım makina,kullanıcı görüşlerini okursak biz de fikir edinmiş oluruz güzel bir başlık ve konu seçimi ...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2.6 elegancelarını seviyorum bir ara fena takmışdım kafayı almanın ucundan döndüm desem yeridir..

maxigenius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araba ne yakıyo vergisi ne kadar arkadaşlar_?_