Opel Vectra Pioneer Direksiyon Kumanda Aparatı

rashit38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda kumanda kolunu kulanamadığımndan çok sıkıntılıydım.Aracı kullanırken çok büyük tehlikelere yol açabilirdi.Teybi değiştirdikten sonra kolun olmayacağını düşünüyordum ama forumda kolega35 adlı arkadaşın yaptığını okudum ama gene şüphem vardı.Ucuz etin yahnisi misali aldanımıyım diya düşündüm.Ama sonuç düşündüğüm gibi çıkmadı.Şimdi Pioneer DEH2300UB cd çaları kumanda kolundan son derece güzel,sorunsuz bir şekilde çalışıyor.Artık trafikte çok daha güvenliyim.Dikkatimi dağıtmadan hem aracı sürüyorum hem de cd çaları kontrol edebiliyorum.Teşekkürler kolega35.Eline koluna sağlık.Tüm arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
nasıl olduğunu ne kadara maal olduğunuda yazarsan süper olur arkadaşım, bende haftasonu piıneer teybimi takcam

kolega35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özelden telefon numarasını yazacağım.

39astra262

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a arkadaşlar kolega35 arkadaşım sana nasıl ulaşabilirim bu aparatı kullanmak istiyorum bana yardımcı olurmusun bu konuda ?

crazy32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kumanda aparatı

Aracımda direksiyon kumanda kolunu kulanamadığımdan çok sıkıntılıydım araştırmadığım yer kalmadı direksiyondaki bu kolları nasıl kullanabilirim diye bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu siteye girdim ve kolega35'in yaptığı çalışmayı gördüm telefonla görüştüm ve bana aparatın resmini ve nasıl bağlantı yapacağımın kılavuzu mail olarak gönderdi ama hala şüphelerim vardı acaba çalışırmı, acaba orjinal teyp gibi kumanda edebilirmiyim diye bir kaç telefon görüşmesinden sonra aparatı almaya karar verdim iyikide almışım aparatı bugün bağladım ve mükemmel bir şekilde çalıştığını gördüm yani bütün şüphelerim boşa çıktı, eğer benim gibi bu dertten sıkıntısı olan varsa hiç beklemesin bu aparaattan bir tane edinsin nasıl bağlarım diye de düşünmeyin çok kolay bir bağlantısı var eğer bağlantıyı yapamazsanızda kolega35 her şekilde yardımcı oluyor.. teşekkürler kolega35 eline koluna emeğine sağlık...

Son düzenleme:

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Engin Bey biz de isteriz bu aparattan :) yardımcı olursanız sevinirim.

john___stockton

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aparattan bende almayı düşünüyorum ama aracımı yeni aldığım için şimdiki cd çalar pioneer geri vericem sahibine kendime yeni cd çalar almak zorunda kalıcam 2-3 ay içinde bu aparat yeni alıcağım cd çalara uyar mı bilmiyorum vede ben montaj yapabilir miyim

kolega35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Montaj son derece kolaydır.Zaten toplamda 3 adet kabloyu bağlıyorsunuz,başka bir şey yok.Selamlar.
bu aparattan bende almayı düşünüyorum ama aracımı yeni aldığım için şimdiki cd çalar pioneer geri vericem sahibine kendime yeni cd çalar almak zorunda kalıcam 2-3 ay içinde bu aparat yeni alıcağım cd çalara uyar mı bilmiyorum vede ben montaj yapabilir miyim

ipramd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel araçlarınız için direksiyon kumanda kolu aparat çalışmam bulunmaktadır.Bu aparat yardımıyla orijinal kumanda kolu ile Pioneer veya Sony Mp3 çalarları kontrol edebilirsiniz.Ticari amacım yoktur,tamamen yardımlaşma amaçlıdır.
engin bey kumanda cihazından bende istiyorum. nasıl irtibatlaşırız selam.