Opel Zafira Kulubu

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla 2007 senesi itibariyle katlanabilir ön yolcu koltuğu ve koltuk arkası file ile tepsi makyajlı kasada kaldırıldı.

efe14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla 2007 senesi itibariyle katlanabilir ön yolcu koltuğu ve koltuk arkası file ile tepsi makyajlı kasada kaldırıldı.

File yerine benim araçta koltuk arkası cep var. Ama koltuk katlanır olsa daha iyi olurdu. Bazen gerekli oluyor.
Bilgi için teşekkürler.:bir:
İyi günler.

efe14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'da bizim araçların bakımı ve tamirinden anlayan tavsiye edebileceğiniz usta yada ustalar kimler var arkadaşlar. Benim aracın kmsi şu an 112 binlerde ve en geç yaz sonu itibariyle 120 bin bakımını yaptırırım.
Triger değişecek. Muhtemelen balatalar değişecek, karter contası değişecek( şu anda çok az da olsa yağ sızıntısı var ve araçta bazen koku yapıyor. Bizim araçların karter contası sıvı conta imiş. ) Belki amortisörleri de değiştirebilirim.
Şimdiden teşekkürler.

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın km'si 97.800'e geldi,750 km sonra periyodik bakımı var,yalnız araçta şöyle sorun var,zamanında motor uyarı ışığı yandığında servis subapların artık lpg den ötürü (bu arada lpg ile yaklaşık 45-50 bin km yapmışlığı var ) yamulduğunu zamanla çekişten düşme fazla yakıt ve motorun stop etmesi geç çalışması gibi sorunlar ile karşılaşacağını söylemişti,

şimdilik karşılaştığım sorun geç marş alması ve aracın lpg ye geçtikten sonra ışıklara vites boşta ile yaklaşırken stop etmesi,çekiş de keza düşüyor yada düşmüş gibi,
Bu şekilde sorunlar silsilesi yaşayan var mı acaba,
servis bana çelik subap değişiminde maliyetin duruma göre 1-2 bin tl arası masraf çıkabilir diyorda

Son düzenleme:

selcuk_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba ben selçuk Ankaradan sonunda zafirami aldim 2007 model 1.9 150 bg (chiple 190 beygir) sunan km sehir ici 320 kurus yazmiyor bu normal mi mazda 626 yi satıp zafirayi aldim mazda 200 krş yakiyordu bu chip ?book takmadan 350 krş yakiyordu chip i takip olcunce yuzde onluk bir düşüş oldu ama bana gore cok fazla gerçi sert kullaniyorum ama 190 beygir arabada kibar kullanilmiyor araba 🚗 saldiror resmen yola

efe14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zafiraci arkadaslar neredesiniz

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selçuk Bey; Zafira kullananların keyfi yerinde olduğu için pek uğramıyorlar sayfaya. Kullananlar haklı araç ne arıza yapıyor ne de kullanıcısını üzüyor.:bir:
Keyifli sürüşler ve de kazasız günler dilerim. :D

hakao

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, ben de artık bir zafira sahibiyim. 2004 comfort :)
Bilgisi olan varsa birkaç soru sormak istiyorum:
--comfort'larda ön kol dayama yok sanırım, ben sonradan taktırabilir miyim? daha önceden taktıran varsa ya da nasıl takıldığını bilen varsa yardımcı olabilir mi?
--Teyp normal kaset çalar, zafira A'lara uygun daha modern teypler yada media playerlar var mı?
Şimdiden teşekkür ederim