Opelimden soğudum

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar temmuz ayında aldığım Astra J aracım ilk arızasını verdi ve servise gittim canım çok sıkıldı.
Arızalar 1. Hız sabitleyici çalışmıyor: Yeniden programlama yaptık dediler halloldu.
2. Sürekli soğutma sıvısı arızası veriyordu soğutma bidonunu değiştirdiler
Şimdilik garantiden yapıldı 2 yıl sonra epey bir paramız gidecek demekki 0 araç adım kafadan 3-4 yıl sorunsuz binerim yokmuş.

özgürkaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar teferruat o kadar arıza,geçmiş olsun olur böyle her araçta ufak tefekler,kaza bela olmasın

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende öyle düşündüm hız sabitleyicin olmasa arızada olmaz demi :d

cenkerden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza actıgında sogutuyo kendınden,yapıldıktan sonra yine vazgecilmez oluyo,bir başka bu opel sevdası

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakkaten ufakta olsa sinir bozucu şeyler. her güzelin bi kusuru vardır derler ya? öyle bakmaya çalışın. güze lyanlarını düşünün aracınızın.

kazasız belasız dertsiz tasasız sürüşler...

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilemiyorum artık ilerde ne arızalar çıkarır bakalım bence biraz erken oldu yanlış mı düşünüyorum aceba

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilemiyorum artık ilerde ne arızalar çıkarır bakalım bence biraz erken oldu yanlış mı düşünüyorum aceba

ilk etapta cikan ufak tefek arizalar olabilir halledildikten sonra sik sik tekrarlamaz takma kafana yeni bir model ilk etapta olur hic sogumana gerek yok ..hii birde su var arabayi yeni alinca ariza yapmaz diye bir sey yok kullandikca oturur yerine bütün parcalar..:)
ben sifir alinmis mercedes cdi dizel arabada ilk 50 km de turbo arizasini bile duydum ona ne demeli gerci siralamayla bitmez sen takma kafana sorun cikaran yeri götür servise yapsinlar garanti bitene kadar sorunlarda ortadan kalkar:D

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Hız sabitleyici arızası eğer birdaha olursa eğer;

Tuşa bastınız eğer sabitleme çalışmaz ise frene bikere basın tekrar deneyin.