Opelimden soğudum

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk etapta cikan ufak tefek arizalar olabilir halledildikten sonra sik sik tekrarlamaz takma kafana yeni bir model ilk etapta olur hic sogumana gerek yok ..hii birde su var arabayi yeni alinca ariza yapmaz diye bir sey yok kullandikca oturur yerine bütün parcalar..:)
ben sifir alinmis mercedes cdi dizel arabada ilk 50 km de turbo arizasini bile duydum ona ne demeli gerci siralamayla bitmez sen takma kafana sorun cikaran yeri götür servise yapsinlar garanti bitene kadar sorunlarda ortadan kalkar:D
bu ağrızayı iyi biliyorum imalat hatasımı ne vardı yanılmıyosam çoğunu ücret talep etmeksizin değiştirdiler diye biliyorum :)

şahsen bende böyle bişiyle akrşılaşsam çok sinirlenceğim kesin

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede takma soğumaya ne gerek var olur ufak tefek Allah kötüsünü göstermesin..

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hız sabitleyici arızası eğer birdaha olursa eğer;

Tuşa bastınız eğer sabitleme çalışmaz ise frene bikere basın tekrar deneyin.

Onu denedim zaten kullanıcı kitabında yazıyor. Serviste de epey uğraştılar yapamayacaklarını bile düşündüm ama hallettiler.

Aslında bir sıkıntıda servislere güvenmiyorum hiç profesyonel görünmüyorlar güven vermiyorlar insana.

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun. Arkadaşlarımızın da belirttiği gibi yeni üretimine başlanan araçlarda ufak tekfek sıkıntılar olabiliyor haliyle. Sırf bu sebeptendir ki Astra J'nin baz modelini alacağıma sorunları yıllardır tam olarak müşterilerden gelen feedback'ler doğrultusunda analiz edilmiş H kasanın dizel+full+easytronic modelini tercih ettim. Umarım kronik sorunlar sadece belirttiklerinizle sınırlı olur...

Ama şunu unutmayın ki aldığınız araç şu anda piyasada sahip olabileceğiniz en iyi spor araç!

Bence ıvırı zıvırı boşverin, kesinlikle ama kesinlikle keyfini sürün!

Son düzenleme:

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım arkdasımdada astra h vardı herkezın basına gelen problemlerın bırı basına gelmemıstı.degıstırdı sımdı 1.4t sport j kasa aldı ılk haftasında sılecek suyu kacırıodu araba navıgasyon taktırmıstı o bozuldu arka stoplar bozuldu hız sabıtleyıcı bozuldu .valla bende almayı dusunuyordum seneye ama bu kasanında hıkayesı h gbı olacak dıe dusunuorum.ılk serıler hep problemlı oluyor vazmıgecsem acaba korkmaya basladım

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kucuk sorunlardan bır sey olmaz hatta arıza cıkacaksa garantı kapsamında cıksınkı cepten para gıtmesın :) asıl garantı bıtınce arıza cıkarsa o zaman sogumaya baslarsınız :)

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 lıraya yakın yada o cıvarda para sayıyorsunuz basınıza gelen selere bak yaa az parada deıl bı audı parası opel hala su huyundan vazgecmıor aracları test etmıyolarmıkı acaba anlamıyorum

terkene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar temmuz ayında aldığım Astra J aracım ilk arızasını verdi ve servise gittim canım çok sıkıldı.
Arızalar 1. Hız sabitleyici çalışmıyor: Yeniden programlama yaptık dediler halloldu.
2. Sürekli soğutma sıvısı arızası veriyordu soğutma bidonunu değiştirdiler
Şimdilik garantiden yapıldı 2 yıl sonra epey bir paramız gidecek demekki 0 araç adım kafadan 3-4 yıl sorunsuz binerim yokmuş.
bunlar dert değil, takma..
yeter ki ana konularda bir aksilik çıkmasın.
aracın henüz yeni olduğu için, kutsal bir şeymiş gibi gelmekte sana.
Allah kaza-bela vermesin..gerisi boş.
ve aracın da iyi bir araç, bunu unutma.
Maşaallah diyelim ve iyi şeyler düşünelim.

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlar dert değil, takma..
yeter ki ana konularda bir aksilik çıkmasın.
aracın henüz yeni olduğu için, kutsal bir şeymiş gibi gelmekte sana.
Allah kaza-bela vermesin..gerisi boş.
ve aracın da iyi bir araç, bunu unutma.
Maşaallah diyelim ve iyi şeyler düşünelim.

doru soluyorsun ama kardes dusunsene sonucta az bı para vermıyorsun arkadas yarı ev parası saymıs bu araca arac cok ıyı bı arac benımde sımdıkı aracımdan sonrakı ılk tercıhım olurdu herhalde ama gel gelelım yane sureklı opelın artık degısmeye basladından vw ı yakaladıgından bahsedıyoruz sınıfındakı tum rakıplerıne kafa tutan bu ufak tefek problemlı ama kısıyı arabasından sogutan bu hatalarlamı kafa tutucak?benım amacım aracı alan arkadasın canını sıkmak deyıl opel nıe hala bole hatalar yapıyor?2000yılından berı hata vermeyen tek bır arabası yok bu markanın

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Araçlar çok fazla elektronik oldu ve artık mercedeste bile bunlar ilk zamanlarda doğal karşılanıyor kısa süre sonra sorun kalmaz takmayın kafanıza