Opelimden soğudum

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gecmiş olsun sorunu cozdeysenız kafanıza bıle takmayın derım ;)

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2008 astra sedanımı(cdti) aldığımda 2 sorunum olmuştu. 1.si, yüksek süratlerde sağ ön yolcu camından çok az hava alıyordu. 2.si, radyotör su seviyesi ikazı veriyordu. bu iki problemi de garantiden serviste hallettiler. ama 3. bir sorun geldi başıma, baskı balata yandı, kullanıcı hatası dediler, paşa paşa ödettiler. O canımı sıktı işte, çünki daha önce baskı balata sorunum olmamıştı. anlayacağıın seninkiler sorun değil, ceb,nden para çıkarsa o ayrı:)

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun bakalım görecez artık arabasız da olmuyor işte.

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende ikinci el astra h almistim bu sorunlari iyi bilirim km si azdi felan ama bayagi ugrastirmisti senin icinde olan duyguyyu tahmin edebiliyorum insan arabadan soguyo nekadarda güzel olsa devamli ariza cikacak tedirginligi insanin beynine yerlesiyo (araba isi büyük ölcüde sans isi) maddi durumun elverisliyse degistir derim yasadigim icin söylüyorum ilk arabam vw 4 golf tas gibi arabaydi fransaya giderken yolda kaldim su pompasi arizalanmis yolda kaldim unun yüzünden uzun yola cikarken hep tedirgin oluyorum hep o korku var. sirp,bulgar,cok tehlikeli yerler yolda kaldimmi ayvayi yiyosun türkiyeye gelince bakiyorum insanlar ne gibi hurda arabalarla geliyolar kendi kendime diyorum vay be adamlardaki cesarete bak hicmi korkmuyolar demekki bu insanlarin basina yolda kalma gibi olay gelmemis diye düsünüyorum uzun yazinin kisasi Simdi sen hep arabadan bir baska problem cikacakmis gibi hisediyorsundur imkanin varsa degistir derim

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
sıfır km alınan yeni kasa mercedes c kasalrdada enjektör sorunu var hemen soğuma arabandan sonra kullanmak iskenceye döner senin için

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar temmuz ayında aldığım Astra J aracım ilk arızasını verdi ve servise gittim canım çok sıkıldı.
Arızalar 1. Hız sabitleyici çalışmıyor: Yeniden programlama yaptık dediler halloldu.
2. Sürekli soğutma sıvısı arızası veriyordu soğutma bidonunu değiştirdiler
Şimdilik garantiden yapıldı 2 yıl sonra epey bir paramız gidecek demekki 0 araç adım kafadan 3-4 yıl sorunsuz binerim yokmuş.
soğutma sıvısı ağrızası bendede verdi benim bidonda değişti bu kronik galba

berko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasaya yeni sunulmuş yeni kasa bi arabada doğaldır. Bence hiç yadırgamayın, mercedes, bmw dahi alsanız karşılaşabileceğiniz türden sorunlar bunlar. Aslında en güzeli bi kasa çıktıktan 2 sene sonra almaktır...

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende başlığı okuyunca opelim.net ten soğudun sandım makukula kardeş :D

Neden opelim.netten soğuyayım burda insan hem bilgi sahibi oluyor hemde rahatlıyor. Soğumak bir yana arabayı aldığım yere dedim böyle bir site var orayı takip edin kullanıcıların fikirlerini öğrenin dedim.