Opelin En Performanslı Motoru?

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
lotus omega

murry666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
calibra 4x4 turbo

ondan baska en baba motor yok...

20senelik teknoloji halen tikir tikir calisiyor...

lotus omega ya laf yok, ama ona bakim etmek icin baya büyük hesap cüzdani lazim öncelikle..

he bitanedaha motor buldum...

opel gt v8 :cool: :eek:

IrmscherOpelGTi40_3.jpg

IrmscherOpelGTi40_2.jpg

V8- 480 HP

BARBAROS-38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin üretmiş olduğu bana göre 3 motor var 2,0 sfı...2,0 turbo...3,2 gts...ve efsane bana göre motor değil makina 2000 ohc....

JOSEFGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin eski motorları daha iyi performans sağlıyor. O zamanlarda yakıt ekonomisi diye bir durum söz konusu değildi. Bu yüzden ilk başta lotus omega ( çift turbo ) ve c20let motorlar performans konusunda zirvedeler.

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkürler arkadaşlar bilgileriniz için ama birşey kafama takıldı teknolojik olarak c20let ile z20let arasında ne gibi bir fark var? bide bildiğim kadarı ile c20let'ler calibra turbolarda kullanıldı 4 çeker özelliğinede sahip olan versiyonlarıda vardı. z20let astra coupe turbolarda kullanıldı sanırsam ama 4 çeker özelliği olanını görmedim doğrumu? Bu konu hakında da bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

yuxell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakketten lotus omega ivmelenmesi felaket. Bende astra 1.4 ecotech ile ayni ivmelenmeyi istiyom yaa ne yapmam lazim acaba :d gerçi 1. Viteste ayni ivmelenmeyi bende yapabiliyom :d sonrakilerde istediğin kadar gaza bas bişi olmuyo :d