Oto Parfüm Ön konsolu eritti Acil Yardım !!!

yunusbşkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen gün aldığım xxxxx markalı oto parfüm akmış ve güneşi yiyince eritmiş resmen ne yapılabilir acaba ? :confused:

Ekli dosyalar

• DSC_0081.jpg
    DSC_0081.jpg
    14.1 KB · Görüntüleme: 117
  • DSC_0080.jpg
    DSC_0080.jpg
    14.5 KB · Görüntüleme: 108

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel servisinden o parçanın yenisini alıp taktırabilirsiniz

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o parçanın yenisini temin edebilrisniz yada oraya kaplama yaptırabilirsiniz...ilerde söker değiştirirsiniz olmadı...

konyahooligans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parfümün üstünde uyarı yazısı varmı arkadaşım yok ise firmaya şikayette bulun. Almış olduğun yerden fişini almışmıydın firmadan talep edebilirsin zararını eğer uyarı yok ise

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok kötü bir durum geçmiş olsun. Seninki düzeltilebilir biyerde olmuş. Benim araçta önceki sahibi olmak kokuyu ön Cam havalandırma izgarasina takmış. Aracı aldığımda parfüm bitmişti ama hala orda yan sekilde takiliydi. Parfüm konsola akmis ve bir parmak kalınlığında yeri deforme etmiş. Her gördüğüm de sinirleniyorum ama benim torpidoyu kaplatmaktan başka çare yok. Oda baya maliyetli bildiğim kadarıyla. Bendeki çok belli olmuyor ama sinir bozucu. Bu parfüm şirketlerine dava açmak lazım aslında.arac güzel koksun derken zarar veriyor.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deforme olan parça yerinden sökülerek, ince bir zımparadan sonra 2-3 kat mat yada parlak siyah sprey ile boyanabilir. hatta üstüne vernik de atılabilir. kaliteli sprey ve vernik 10'ar TL ...

boya elinden gelmiyorsa , carbon folyo ile de kaplanabilir...

geçmiş olsun..

yunusbşkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deforme olan parça yerinden sökülerek, ince bir zımparadan sonra 2-3 kat mat yada parlak siyah sprey ile boyanabilir. hatta üstüne vernik de atılabilir. kaliteli sprey ve vernik 10'ar TL ...

boya elinden gelmiyorsa , carbon folyo ile de kaplanabilir...

geçmiş olsun..

Formu dolaştım karbon kaplama ile alakalı güzel iş çıkaranlar var estetik açısından da oldukça güzel görünüyor . Sanırım karbon kaplama en iyisi olacak!!!

yunusbşkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorum için Herkese teşekkürler...Karbon kaplama ile ilgili önerilerinizi de bekliyorum ;)

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kısmını ince zımpara ile hafifçe aldıktan sonra, arabalar için hazır satılan ön konsol kaplamasından yapın. Fiyatı benimki 100 TL civarıydı.