Otomatik vites sevenler derneği

kmp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi bayramlar

evet tam öyle yapınca vitesin geçici olarak nötr olması lazım. demek ki sizin şanzıman nötr konuma geçmiyor.

sizdeki astranın aynısı ile denedim onda da bahsettiğim sarsıntı var fakat benimki kadar rahatsız etmiyor.
şanzımanda bahsettiğiniz sorunun olduğunu sanmıyorum

Son düzenleme:

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HERKEZİN BAYRAMI MUBAREK OLSUN...

kazasız - belasız ve otomatik bir bayram geçirmeniz dileği ile,

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese iyi bayramlar...

polat abi dün msn de birşeyler yazmışsın ama bilgisayarı kapatmıştım kapanmamış sabah gördüm.ama ne yazdığını göremedim bi tuşa dokundum kapandı meret..neyse konuşuruz sonra..

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese iyi bayramlar...

polat abi dün msn de birşeyler yazmışsın ama bilgisayarı kapatmıştım kapanmamış sabah gördüm.ama ne yazdığını göremedim bi tuşa dokundum kapandı meret..neyse konuşuruz sonra..

bursada olcam yazamam bayramın mubarek olsun başkanım şeklinde "başkana yalakalık" yapmıştım.

bu arada bursalı otomatikçiler var ise 1.günden 3.günü akşamına kadar hipodrom yakınlarındayım. manuelciler muhattap olmasın, tanımam. yani o kadar otomatikçiyim.

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bursada olcam yazamam bayramın mubarek olsun başkanım şeklinde "başkana yalakalık" yapmıştım.

bu arada bursalı otomatikçiler var ise 1.günden 3.günü akşamına kadar hipodrom yakınlarındayım. manuelciler muhattap olmasın, tanımam. yani o kadar otomatikçiyim.
sağol abi teşekkür ederim seninde bayramın mübarek olsun.

realjackal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Bugün kurban kesim sonrasında eve gelip aracı yanaştırırken rolantide araç önce bir silkeledi sonra da stop etti. Tekrar çalıştırdım yine aynı silkeleme bende gaza yüklendim biraz akabinde araç normal rolanti devrinde çalışmaya devam etti.
Neyse tekrar işim çıktı ataevler tarafında lambalarda yine silkeledi. Yine gaz falan normale döndü.
Sizce sorun ne olabilir?
Lütfen EGR demeyin :D
Tşkler.

Son düzenleme: