Plaka için

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silikon, bant, japon ve 4 tane köşelere saç vidası, istersen 5. vidayı da ortaya salla garanti olsun. İnşaallah böyle yapınca düşmez.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aytekin abinin fikri gayet mantıklı bence en kısa zamanda uygulamak istiyorum bende.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kenarlara çift taraflı bant ortaya belli aralıklarla noktasal silikon kullandım. Wurth'ün siyah silikonu. Gayet güzel duruyor, açılma düşme filan yok. Eskiside aynı yöntemle tutturulmuştu sökerken maket bıçağı ve birazda kaba kuvvet uyguladım. Boyaya zarar vermedim ama versem nolcakki zaten plaka arkasında kalan kısım çokta önemli değil bence...

metar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende çift taraflı bant kullandım. 1 senedir sadece 1 kenarı hafifçe açıldı onuda tekrar çift taraflı bantla yapıştırdım.Şu an bi problem yok

PRODK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silikon işte yukarıda belırttgım bır olay olursa zorluk cıkartırmı sokerken boyaya zarar verırmı

silikon+çift taraflı bant tavsiye olunur
icon4.gif
.. ben öyle yaptım.. bide düşünme boyaya zarar verirmi vermez mi nasıl olsa plakanın altında kalıyor. ve plakasız araç henüz yasal değil trafikte:D:D:D

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
app plakayı vidalamak kötü bi fikir sadece çift taraflı bant ile de olmaz.yapıştırıcı şart yada vida bence vidalama ama.