Plaka için

FB-Lİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silikon işte yukarıda belırttgım bır olay olursa zorluk cıkartırmı sokerken boyaya zarar verırmı
korkma kardeş bas silikonu.ben aynen öyle yaptim.aldiğimda da silikonluydu tescil yaptirinca plaka değişti eski plakayi sökerken bikaç parça silikon kaldi onuda maket biçaği ile temizledim.yeni plakami ayni şekilde bastim silikonu yapiştidim.taş gibi oldu valla.en azinda düştü düşecek endişen olmaz.uğraşma bantla felan

o zaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim boyama bişey olmasın diyorsan plaka boyutunda araç renginde veya yakın bir folyo kestir onu plaka gibi yapıştır araca sonrada onun üzerine baş terasonu sanayide boyacılarda bulabilirsin hiç birşey olmaz sökerkende plaka biraz yamula bilir çünkü çok sağlam tutuyor sonrada atta kalan folyoyu alır çıkartırsın orj kalır

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Bir Şey Söyliyimmi Konuyu İlk Açtıgımda Böyle İlgi görmemıstı:D:D.App İçin ugrasıyorum..Söylediklerinizi dikkate Alıcam.

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta 3 seneden fazla oldu daha kımıldama yok valla.. nasıl yaptın dersen çift taraflı bantı saç kurutma makinasıyla ısıtıp sonra yapıştırdım..zaten özelliği oydu galiba benim aldığım bantın... hiçbirşey olmadı kaç seneden beri.. tavsiye ederim..

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayli bir paraya

özel vidalı sac levha üstüne yapıştırılmış kenarsız çift mühürlü app plaka yaptırmıştım biyere..

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapıştır gitsin çift taraflı bantla. birşey olmaz. plaka düşerse 16 liraya yenisini basıyorlar emniyette. Zaten seneye 18 olacaksın. işlemlerle de uğraşabilirsin. bişey olmaz sen rahat ol. Bende de çift taraflı bant var . Daha düşme kalkma olmadı.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapıştır gitsin çift taraflı bantla. birşey olmaz. plaka düşerse 16 liraya yenisini basıyorlar emniyette. Zaten seneye 18 olacaksın. işlemlerle de uğraşabilirsin. bişey olmaz sen rahat ol. Bende de çift taraflı bant var . Daha düşme kalkma olmadı.
yok 10 Ayda 18 Oluyorum:D Zaten 18 Beklıyorum App Yaptırıcam Büyük Bir İhtimalle....

penguen

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben bant taktım çıktı.mecbur silikonladım ve bencede gusel oldu.zatn araba önden darbe yiyince boyancak tampon.plakada o zaman zatn sökülcek o yüzden değişen bişeıy yok silikon en iyisi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben bant taktım çıktı.mecbur silikonladım ve bencede gusel oldu.zatn araba önden darbe yiyince boyancak tampon.plakada o zaman zatn sökülcek o yüzden değişen bişeıy yok silikon en iyisi
ARaba neden Önden Darbe yiyor anlamadım :D:D:D