radyatör kazanı çatladı

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın radyatörünün plastik olan kazanı çatladı ve antifirizi buharlandırıp eksiltiyor,radyatör fiyatları bi hayli yüksek,daha önce böyle bir sorunla karşılaşan varmı,tamir ediliyormuş ancak düzen tutmuyormuş...:confused:

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Murat bey anladığım kadarıyla aracınızın radyatörü değilde tahliye bidonu çatlamış( sarı kapaklı) tamiri mümkünmüdür bilemem ama hiçde sağlıklı olmayacağı kesin.o bidonun öyle pek pahalı olacağını sanmıyorum, internetten araştırmakta fayda var. bide tavsiyem o şekilde arcınızı kullanmayın.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çatlak nerde tamir olma ihtimali var fakat en güzeli yenisini almak...

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Radyatörü değiştirmene gerek yok. Sorun genleşme kabındaysa sadece kap değiştirilecek... Onun da yenisini almakta fayda var daha sonra soru işareti kalmasın diye...

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize yardım ve yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim,benim radyatördeki sorun radyatör peteğinin sağ ve solunda bulunan ve bu peteklere pres baskı ile birleştirilmiş bir vaziyette duran plastik kazanlardan sağdakinin çatlaması ile antifirizli suyun buharlaşması ile su eksiltmesi...serviste 200 liraya işcilik ve antifiriz dahil yenisi ile komple radyatörü değiştiriyorum...

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamiri yok maalesef değiştireceksin. benimde başıma geldi envayi çeşit yapıştırıcı ve onarıcılar kullandım ama basınç altında çalıştığından sürekli yeniden kaçırdı. ben yan sanayi radyatör aldim. tam hatırlamıyorum ama80-90 lira falandı galiba. al tak kurtul. oh de..... ben çok çektim.