silecek suyu&hgs

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: silecek suyu&hgs

BİLDS link' Alıntı:
Benim anlamadıgım madem o siyah kutunun içinde okuyor o zaman koy torpido gözüne oradan da okur. Radyo sinyali gönderiyormuş dıyorlar, görmesıne gerek yokmus barkodu. İlginç.

Ayrıca camda olmasının ne zararı varki? Hem daha havalı duruyor oyle : )

Hgs'nin içindeki film şeridini görmeden alıcılar okumaz. Radyo alıcı cihazların film şeridini görmesi için de cama yapıştırmak şart maalesef. OGS torpidodan bile okunur fakat hgs böyle değil. Hal böyleyken kutunun içine koyma sebebim hem cama yapıştırmak hem de görüntü kirliliğini ortadan kaldırmaktı.

gork1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Plastik kısmın altına yapıştırdım fakat okumadı kaçak geçiş dedi ama netten bakiye sorgulama yaptığımda okuduğunu gördüm.etiketin üstünde barkod var ve girişteki barkod oyucunun etiketi görmesi gerek sınıf ayrımını yapabilmesi için bu yüzden plastik kısmın altına gözükmeyen bir yere yapıştırmayın.Kaçak geçiş yazmasına rağmen bakiyemden normal tutar düştü sorun olmadı ama her seferinde uyarı alıp kaçak olarak geçmek benim hoşuma gitmedi ve etiketi yapıştırdığım yerden söktüm.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gork1905 link' Alıntı:
Plastik kısmın altına yapıştırdım fakat okumadı kaçak geçiş dedi ama netten bakiye sorgulama yaptığımda okuduğunu gördüm.etiketin üstünde barkod var ve girişteki barkod oyucunun etiketi görmesi gerek sınıf ayrımını yapabilmesi için bu yüzden plastik kısmın altına gözükmeyen bir yere yapıştırmayın.Kaçak geçiş yazmasına rağmen bakiyemden normal tutar düştü sorun olmadı ama her seferinde uyarı alıp kaçak olarak geçmek benim hoşuma gitmedi ve etiketi yapıştırdığım yerden söktüm.

sanırım okumamış kaçak geçiş olarak görmüş ama sonra plaka kaydından üzerine kayıtlı hgs etiket hesabından tahsilat yapmış.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gork1905 link' Alıntı:
İşte sonunda beklenen açıklama geldi. Yani kutunun içindeki plastiğin üstüne yapıştırdığımızda okumuyor.

metline arkadaşın yapıştırdığı yerde kamera var cosmoda biz oraya da yapıştıramıyoruz.

Kısaca kutunun içine HGS olayı cosmo için olmuyor.