terbiyesizlik..

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçtiğimiz pazar ümraniye açık oto pazarında bulduğum 34 Jy 848 nolu aracı genel olarak inceledim ve araç hoşuma gitti pazarlığını yaptım yapılcakları söylede triger değişimi gerekli vs eyw dedim komple boyalı sıfır motor yapılmıştır dedi tamam dedim kaporamı verdim servise göstercem şanzımanda motorda sorun yoksa alcam dedim okey dedi aracı pazartesi vip servise çektim araç daha ustanın önüne gelir gelmez usta ''neden bu araç sesli çalışıyor dedi' (şıkırtılar var motorda) araç sahibi motorcu imiş 40 yılık dedi lpg yüzünden servis yetkilisi benzine al dedi benzine aldı ama ses kesilmedi aracın fincanlar bitikmiş ve bu yüzden ses yapıyormuş usta baktı etti ve aracı beğenmediğini bana söyledi kaporta aksamındada söylediğinin dışında olaylar çıktı servise kanaat etmedi sanayide opel servisine çektim aynı cümleleri bu servisteki arkadaşta söyledi gene kanaat etmiyor en sonunda dedimki verdiğim kaporada sendee canın cehenneme dedim bu arkadaş kadosan oto sanayi sitesinde uyum otomotiv sahibidir bu aracın evvelide karışıktır ben kurcaladım aracın herşeyini sorunlu araç bilginiz ola sizde bu araca girmeyin eğer takip edenler var ise başınız ağrır gerekli açıklamalarıda yaptım

ilan:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...tilik-vectra-klima-abs-airbag-96494288/detay/

ilan resimlerindede plakalar kapalıdır buda şüphe uyandırmıştı bende

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyonu öyle kaplı olan arabalar direk benim gözümde canlı bomba zaten...

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o yaşta temiz vectra çok zor. zaten temiz olanıda o fiyatlara satmazlar. bence ucuz ve eski vectra dan uzak durun.

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
252.000 deki bir araçtan fincanlarından ses gelmesine anormal bakmıyorum...ama o fiyatlardaki vectradada şüpe uyanmıyor değilim...ben 1996 model vectramı aynen beyaz 16.500 tl ye sattım 4. ayda...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çoğu usta opelleri eline subap çakısı alıp subap ayarı yapılacak bir araba zanneder.Motora segman yatak atar motoru kapatı silindir kapağının üstünü bi açar bi bakmış çakı sokacak yer yok.Çünkü itecekler otomatik ayarlar subapları :) Sona 100 lira conta parası vermim diye bi daha sökmez.Çünkü bir kere motor ısınmış taktığı contanın etrafındaki aliminyum kavramış sökmenin imkanı yoktur.Zaten bütün gün işçilik falan derken gitti paracıklar.Büyük ihtimal senin ustanında başına öyle birşey gelmiş.Direksiyondaki kaplama direk minibüsçü işi.Hayatta bir kullanıcı o kaplamayı çekmez.Kılıf alır yada döşemecide deri yaptırır.Arabanın açıklamasında boyalı olduğu v.s. yazıyor.Bunlar zaten 13 lira bile etmeyeceğini gösterir.Biraz bakarsan ynı özelliklerde 10 liraya bile arab bulursun.En azından aradaki 3 lira farkla kafana göre çeki düzen verirsin.

Birde benden sana tavsiye.Pazarda gördüğün böyle sağı solu boyalı arabalara kapora verme.Araba kazasız boyasız sahibinden temiz birinden olur (emin ol konuşmasından anlarsın) o zaman ver kaporanı.Zaten o tip adamlar sana direk yaptığım asrafların kayıtları var ustası var v.s. sen sormadan söylerler.Yalan söylemeyi beceremezler.Sen bu arabayı kapora vermek yerine sabhibini pazartesi arayıp arkadaş aracınza talibim gel bi götürelim desen kapora vermeden de gelirdi.Çünkü bu arabayı satamaz :)

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı kafadanız demekki, o tür ilanları kafadan eliyorum ben:D

benimde içime sinmiyor benim gözümdede pert değerinde oluyor ama seçenek az olunca mecburen var olanları incelemek gerekiyor bi ihtimal diyerek,alsaydım zaten direk deri yaptırcaktım o güzelim direksiyonu ama kısmet değilmiş :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun şimdi herife bir küfür edecektim ban yeriz ........ siz doldurun kaparoyıda vermemiş şerefsiz

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç en az 3000 TL ucuz.
252.000 km.
sahibi , bir sanayici.

bence anormal olan bir durum yok.. farklı bir durum beklenemezdi..