Tıkırtılar

vsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önceki astara j kabusu konulu yazıma yaptığınız yorumlara bir cevap vermiştim ama konum kilitlenmiş.ifade özgürlüğünde bahsediyoruz...ben kötü bir niyet içerisinde olmadan kendi öz eleştirimizi yaptım fakat yazımı daha doğru dürüst okumadan moderetörümüz konumu kilitlemiş.ben arabamı 1-2 ay kullandıktan sonra sorunlar çıkmaya başladı yazdım o tersini okumuş.neden yargısız infaz yapıyosunuz.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Tıkırtılar

sn. vsa

Önce kendinizi tanıtınız. Doğal olarak dostlarımız sizi tanımak ister. Sonra yaşadığınız sıkıntıları, çözüm bulamayan servisleri anlatın. Herkes sorunsuz arabaya binemez tabi ki. Ama bu sorunlarınızı paylaşın biz de elimizden geldiğince çözüm üretelim. Dikkat ederseniz forumumuzda Türkiye nin heryerinden aktif arkadaşlarımız var ve bu da Sınırsız servis tecrübesi demek. Bundan faydalanmak yerine daha ilk mesajda karalama kampanyası başlatırsanız infaza uğramanız yadırganacak bir durum değil. Anlatın güzelce yaşadığınız sıkıntıları birlikte çözüm bulalım, hem de sizi tanıyalım.

vsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben hatalarımdan dolayı herkesten özür diliyorum.adım sercan diyarbakırdan katılıyorum aranıza mali müşavirim.işlerimin yoğunluğundan dolayı forum sitemizi takip edebiliyordum fakat aktif olarak yorumlara katılamıyordum.aracamı daha dün servisten aldım dile getirdiğim sorunların hala durması beni bir hayli sinirlendirdi bende içimi sizlere dökmek istedim fakat uslübımdan dolayı kendimi anlatamadım ve yanlış anlasıldım

vsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ban sadece öz eleştiri yapmak istedim nasıl olurda çok sevdiğim arabam bu hale gelir diye sitem etmek istedim

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer bu denli şikayetçi iseniz aracınızı satın kurtulun ölümlü dünyada kul yapısı bir makinaya bu kadar kafa yormanın manası yok,  ben 2 sene önce öyle yapmıştım...
uzun süredir girmiyorum bu foruma bir bakayım dedim yeni birşey yokmuş.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn Sercan

Yaşadığınız sorunları söyleyin mutlaka ne yapılması gerektiği hakkında cevaplar gelecektir. Servis konusunda maalesef sağlam aracı bozup teslim edenler var. O yüzden burada ne nedir ne değildir öğrenip servise gitmek daha iyi sonuç veriyor. Siz yaşadığınız dertleri ve yapılanları anlatın bakalım nerede yanlış var.  :)

vsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilk önce aracımın içinde bir çok yerde cızırtı tıkırtı sesleri var.km saat göstergesi bölümünden,gögüsteki tiz bölmesinden.dikiz aynası sensör bölgesinden,torpitodan,direksiyonun alt sol kısmındaki ufak torpidodan,öz taraftaki kelebek cam plastiklerinden,yolu ve sürücü koltuğu plastiğinden,kol dayamadan,arka bagaj kısmından kapılardan.emniyet kemeri çıkış yerlerinden kısacası her yerden rahatsız edici sesler geliyor.daha önce kullandığım hiçbir araçta bu kadar ses yoktu onların aksine bu aracı daha çok özentili kullanıyorum

vsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tekrar söylüyorum arkadaşlar maksadım aracı kötülemek değil ama bir sürü sorunla karşılaştım bu araçta.alt takımlardan sesler geliyor.2. ve 3. vitese zor geçiyor tabi bu sorun bazı zamanlarda oluyor,kumanda aracımı açmıyor kapamıyor çoğu zaman.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan bey aramıza hoşgeldiniz,

Forum kuralları gereği kendinizi tanıtmadan, büyük / küçük harf seçimine dikkat etmeden ve henüz ilk mesajınızda çözüme ya da tanışmaya dayalı ılımlı bir üslup yerine salt sitem ya da karalama olarak algılanabilecek iletiniz nedeniyle başlığı kilitledim.

Siz de taktir etmelisiniz ki benzer sanal platformlarda amacı sadece boş vakit doldurmak ya da marka/model karalamak olan birçok sahte üye bulunmakta ve sizleri tanıyıp ayırtedebilmemiz için bize zaman vermeniz, yeterli sayıda ön mesajla kendinizi tanıtmanız gerekmektedir.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:)  Aslında onların hepsini kendin bile düzeltebilirsin. Bunları servise söyleyip kurcalatmışsan ve kurcalayan işinin ehli değilse büsbütün içine etmiştir. Gösterge, hop. yuvaları, dikiz aynası bölümü ve emniyet kemerlerini kendim 1 saatlik uğraş ile düzelttim. Yani zırnık ses yok. Zaten başka ses yapan yer de yoktu bende. İşinde ustalaşmış bir kaportacı bulabilirsen anında halleder. Ama kendi işini yapan yaptığı işte adını ortaya koyan biri olmalı. Anlaşıldığı üzere servisin vasat altı.