Tıkırtılar

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Tıkırtılar

2009 üretimi olanlardansa diye düşündüm ama 2011 üretiminde bunların bu kadar olması bilinçsizce kurcalanmaktan dolayı sanki.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aldığımız araçlara az paralar verip almıyoruz ciddi paralar ödeyerek araçlarımıza sahip oluyoruz bi sorun çıktığı zaman ve çözülemediğinde hepimizin morali bozuluyor.
Araçla ilgili bulunduğunuz bölgede de servis konusunda yeterli desteği alamıyorsanız ve sorunlar devam ediyorsa ekonomik durumunuzda yeni araç almaya müsait se benim şahsi fikrim satıp kurtulmaktan yana olurdu. Bir önceki açtığınız konu başlığında da yazmıştım.

Benim babamın bmw aracında çıkmayan sorun kalmadı, şimdi gidip aracı ford a takasa verip mondeo almayı düşünüyor. Kullandığınız aracın marka modeli le olursa olsun sürekli sorun yaşatıp canınızı sıkıyorsa ve çözüleceğine inanmıyorsanız satın bence.

vsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tabikide önceliğim sorunların giderilmesi eğer sorunlar ortadan kalkmayacasa tabiki satmayı düşünüyorum.zaten bu araca iyi dayandım.ama şunu anladım biraz daha fazla para verip daha üst sınıf araba yada markada(bmw-audi-mercedes)araç almak en doğrusu.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Aldığımız araçlara az paralar verip almıyoruz ciddi paralar ödeyerek araçlarımıza sahip oluyoruz bi sorun çıktığı zaman ve çözülemediğinde hepimizin morali bozuluyor.
Araçla ilgili bulunduğunuz bölgede de servis konusunda yeterli desteği alamıyorsanız ve sorunlar devam ediyorsa ekonomik durumunuzda yeni araç almaya müsait se benim şahsi fikrim satıp kurtulmaktan yana olurdu. Bir önceki açtığınız konu başlığında da yazmıştım.

Benim babamın bmw aracında çıkmayan sorun kalmadı, şimdi gidip aracı ford a takasa verip mondeo almayı düşünüyor. Kullandığınız aracın marka modeli le olursa olsun sürekli sorun yaşatıp canınızı sıkıyorsa ve çözüleceğine inanmıyorsanız satın bence.

+1  

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vsa link' Alıntı:
tabikide önceliğim sorunların giderilmesi eğer sorunlar ortadan kalkmayacasa tabiki satmayı düşünüyorum.zaten bu araca iyi dayandım.ama şunu anladım biraz daha fazla para verip daha üst sınıf araba yada markada(bmw-audi-mercedes)araç almak en doğrusu.

bizim bmw de yaşadığımız sorunları siz yaşasaydınız tahminimce aracı benzin döküp yakmıştınız :)  ( 2010 model 320d 4 ayda 15.000 euro servis ve parça parası ödedik) benim demek istediğim istediğiniz marka model aracı alın sorun çıkaracağı varsa çıkarır ama asıl önemli olan aldığınız aracının servisinin kaliteli ve bilgili olması. Bizde bunu malesef 15.000 euro ödeyince öğrendik, aracın logounun hiç bi önemi olmadığını, servisler ilgisiz ve bilgisiz ise sorunlar 3 katı olarak size geri döner.

vsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlarımda olan bir kaç tane üst sınıf araç var onları takip ediyorum 3-4 yaşlarında olmalarına rağmen tık ses yok.2011 bmw 1.16 serisi e 3.20 i(55.000 tl civarı) 2010 audi a3 1,4 tfsi(45.000 tl civarı),2009 mercedec(65.000tl civarı) c 180 komp. 2011 vw cc 1.4 tsi 160 hp(65.000tl civarı)ve her fırsatta bu tür arabaları kullanıp takip ediyorum ama inanın hiç ses yok.en yakın zamanda insigna yı test edicem tabi bayii test aracı getirirse gerçi 2.el bulup kullanmakta fayda var sonradan olusan sesleri algılamak için

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle hoşgeldiniz.Anlaşılan yaşadığınız sıkıntılar canınıza tak etmiş.yazdıklarımıza göre arabada ses çıkartmayan yer neredeyse kalmamış.üzücü bir durum tabiki.ama sorunlarınızın büyük bir bölümünü kendiniz çözebilirsiniz.

mesela radyo düğmelerinin olduğu göğüsten ses geliyorsa eğer sorunun çözümü silikon.forumda göğüs sökme videosu mevcut.sökün ve az miktarda silikonla takviye yapın ses kesielcektir.

kol dayama sesi hemen hemen bütün araçlarda var sanırım.ama kol dayamanın ray bölgesini yağlamak koşuluyla bu sesi azaltabilirsiniz.

hatta size tavsiyem imkanınız varsa ses çıkartan bölgelerin videosunu çekin ve buraya koyun.biz de ona göre hepsine bir örnek verelim.normal olan ses varsa normal diyelim  anormalleri belirleyelim..

vsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aramama rağmen astra j göğüs ve iç aksam sökme videosunu bulamadım nerede olduğu konusunda yol gösterirseniz sevinirim.teşekkürler.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

vsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sizede günaydın çok teşekkür ediyorum doğan bey