Tıkırtılar

vsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Tıkırtılar

kusuruma bakmayın öyle şeyleri düşünemediğimden iyi niyetimle direk sitemime geçtim o tür karalama amaçlı üyelerin olduğunu bilmiyordum

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vsa link' Alıntı:
tekrar söylüyorum arkadaşlar maksadım aracı kötülemek değil ama bir sürü sorunla karşılaştım bu araçta.alt takımlardan sesler geliyor.2. ve 3. vitese zor geçiyor tabi bu sorun bazı zamanlarda oluyor,kumanda aracımı açmıyor kapamıyor çoğu zaman.

Mesajlarınızdaki ifadeleriniz aslında gayet güzel, keşke sinirinize haklim olsaydınız da forumu biraz gezseydiniz önce  :)

şikayetlerinizi ilgili başlığa aktarıyoruz, ordan devam edip çözüm için görüşelim.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vsa link' Alıntı:
kusuruma bakmayın öyle şeyleri düşünemediğimden iyi niyetimle direk sitemime geçtim o tür karalama amaçlı üyelerin olduğunu bilmiyordum

bravoo

vsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben sabah ilk yorumu yaptıktan sonra gerekli malzemeleri alıp uğraştım bir süre arabamla işim çıkınca bırakmak zorunda kaldım.bende öyle yapıcam buralarda işinin ehli usta bulmak zor yada ben yerlerini bilmiyorum.servis zaten vasat sanki ben uzaydan sorun çıkarıyormuşum gibi davranıyorlar benim ve çevremdekilerin duydukları sesleri usta olmalarına rağmen duşmamış gibi yapıyorlar

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

vsa link' Alıntı:
ben sabah ilk yorumu yaptıktan sonra gerekli malzemeleri alıp uğraştım bir süre arabamla işim çıkınca bırakmak zorunda kaldım.bende öyle yapıcam buralarda işinin ehli usta bulmak zor yada ben yerlerini bilmiyorum.servis zaten vasat sanki ben uzaydan sorun çıkarıyormuşum gibi davranıyorlar benim ve çevremdekilerin duydukları sesleri usta olmalarına rağmen duşmamış gibi yapıyorlar

Arabaya binince aniden işitme kaybı yaşayan usta çok gerçekten. (:)

ßeta®

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Arabaya binince aniden işitme kaybı yaşayan usta çok gerçekten. (:)

Yada geçer geçer diyen ustalar :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ßeta® link' Alıntı:
Yada geçer geçer diyen ustalar :)

Birde normalciler var.

-E araba gitmiyor.
-Normal.
-Ama hiç çalışmıyor.
-Gayet normal, bütün Astra'larda var.
-Levye geliyor bakınız.
-Gelir, normal. (:)

vsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

inanın arabama bir başkasını bindirmeye utanır hale geldim,yada bindiklerinde müzüğin sesini aşırı açar oldum.ilk zaman lar yerlere göklere sığdıramadığım araba benim için ızdırap oldu.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu araçların malzemeleri çok kaliteli, işçilik de gayet sıkı ama enteresan derece bariz malzeme uyumsuzluğu var, bu kadar büyük hatalar nasıl yapılmış anlamak imkansız.

Vsa arkadaşımızın saydığı tüm noktalardaki parçalar birleştikleri noktalarla biraraya gelmemesi gereken cins plastikler, aslında gayet sağlam ve kaliteliler ama titreşim-rezonans esnasında birarada olmamaları gereken türdeler, örneğin çok daha kalitesiz malzeme kullanıp biraraya geldiğinde ve titreşime uğradığında ses çıkarmayacak bir tasarım bile mümkün.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kurcalandığı zaman da hele tornavidayı kazma niyetine eline alan kurcalamaya kalkınca büsbütün beter oluyor. O yüzden titiz adam bulmak veya hiç kurcalatmamak en iyisi.