Titiz Nikelaj Krom Cam Çıtası

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Titiz Nikelaj Krom Cam Çıtası

Birebir fabrika uyumlu nikelajlı çıtaların değeri 2500 tl civarı serviste .

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
sevisten bugun fiyat aldım 700 lira dediler.orjinal yapılacakmış.internetten alınca 250 lira dedim.onlar 2 yıl sonra sararma yapıyor yada düşebiliyor dedi.ve orjinalı kadar güzel durmuo dedi.kafam karıştı.700 de bir nikelaja çok ya..

Serviste yaptırırsanız muhtemelen yan sanayi ürün kullanıp sizden 700tl alacaklar, bilginize

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence servislerin çoğu  bu aksesuar konusunda yetersiz ve sadece geçirmek amaçlı yapıyorlar galiba bu işi sen 700 tl servise verene kadar netten al düştükce yenisini alırsın unutmayalımki kimse yoğrdum eşki diye satmaz referansları olan ürünleri netten alabiliriz bence,,,

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla 700 lira orjinal dedi.o siyah yer sökülüyor yerine takılıyor dedi hatta.sizin yaptıklarınız siyahın üzerine yapılıo biz siyahı söküp yapıoruz orjinalini dedi.yetkili servise de mi güvenemicez....

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
valla 700 lira orjinal dedi.o siyah yer sökülüyor yerine takılıyor dedi hatta.sizin yaptıklarınız siyahın üzerine yapılıo biz siyahı söküp yapıoruz orjinalini dedi.yetkili servise de mi güvenemicez....

Valla her yetkili servise güvenilemeyeceği bir kez daha tescillenmiş oldu böylece.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Hmmm valla şimdi emin olamadım, bizim siteden birisi yetkili serviste yaptırmış 400TLye. inceledim aynen siyah çıtaların üzerine yapıştırmışlar bildiğin krom çıtaları (dışarıda yapılan uygulamalar gibi)
Ama sizin görüştüğünüz servis öyle dediyse o zaman sizinki orjinal olabilir :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Gerçekten orjinal olabilmesi için 4 kelebek camınıda sökmeleri lazım, çünkü o kelebekler üzerlerinde krom çıtalarıyla geliyor. 700 liraya sahtekarlık yapıyorlar başka birşey değil.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Gerçekten orjinal olabilmesi için 4 kelebek camınıda sökmeleri lazım, çünkü o kelebekler üzerlerinde krom çıtalarıyla geliyor. 700 liraya sahtekarlık yapıyorlar başka birşey değil.

O zaman gerçekten 046thumbsdown

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Servis konusunda opelin her servisine güzenmeyeceksin