Titiz Nikelaj Krom Cam Çıtası

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Titiz Nikelaj Krom Cam Çıtası

sallierim link' Alıntı:
valla 700 lira orjinal dedi.o siyah yer sökülüyor yerine takılıyor dedi hatta.sizin yaptıklarınız siyahın üzerine yapılıo biz siyahı söküp yapıoruz orjinalini dedi.yetkili servise de mi güvenemicez....

gerçektern o siyak kısmı söküp orijinal gibi yapıyosa servis 700 tlye değer ama yapıştırıyorsa dışarda yaptırmak daha mantıklı

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fburak link' Alıntı:
Bugün titiz nikelaja gittim ve uygulama yapıldı aracıma. dedimki abi bir kaç gün yıkamıyım mı öyle yazıyor internette falan. Yok dedi malzeme 3m çık burdan direkt yıka hiçbir şey olmaz dedi.Titiz nikelaj 43 yıllık bir firma ve forumdan çok fazla araç yaptılar.Kalıp konusunda sıkıntı yaşamaktan korkmayın. Sahipleri abi kardeş teknik resimci.Ve bu kadar nazik,hoşgörülü bir esnaf olamaz.Beni ne kadar memnun ettiklerini anlatamam size.İçimde en ufak bir kuşku yok uygulamayla ilgili.Ben stopları kararttırdığımda da herkes sorun çıkacağını söylemişti. 5 ay oldu tık yok. Doğan abiyide sürükledik peşimizden :) Yani ben biraz risk almayı seviyorum cesaret edebiliyorum bu konulara. Ama nikelaj konusu hiç riskli bir konu değil. Kesinlikle içiniz rahat olsun.

ön kapılardaki alt nikelaj aynanın ordaki ևITAYA D֜Z KALTIğINIZDA AYNA TARAFINDAKİ KISINDA Bİ GİRİNTİ VAR MI AYNANIN ORDAKİ DİREK ENGEL OLMASIN CAM TARAFINA TAM OTURSUN DİYE O KISMIN YRAğLANMIş OLDUğU SETLER VAR İZİNKİDE ֖YLEMİ YOKSA CAM TARAFINDA ևOK MU BOşLUK KALIYO ևITANIZ OMSADAKİ GİBİ İNDE VE D֜Z M֜?? 
  ben aylardır araştırıyorum omsa mesela dümdüz ve çok ince kalıyo takınca aynanın ordaki direğe dokunduğu için ince yapıyolar sorun burda  AVRUPARAKİ YAN SANAYİ Ö‡ITALARDA O KISIM TRAşLI CAM KISMA DAHA ևOK YAKLAşIYO ևITA TAM OTURUYOR

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Ben ekim ayinda Titizde yaptirip yukaridaki konuyu acmistim, suan memnunum herhangi bir sorun yasamadim ozaman 180 +20TL iscilik vermistim.

linkteki resimleri inceeyebildiniz mi?  sizin çıtadada kıtmızı daire içindeki yer öyle mi yoksa omsa daki gibi düz ve dar mı?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam duz sanirim oyle bir oyuk yok hatirladigim kadariyla, suan aracin yaninda olmadigim icin kontrol edemiyorum. Kontrol ettigimde tekrar yazarim

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Hocam duz sanirim oyle bir oyuk yok hatirladigim kadariyla, suan aracin yaninda olmadigim icin kontrol edemiyorum. Kontrol ettigimde tekrar yazarim

avrupadakilerde o kısım oyuk ebaydada satılıyor ama işte gelirken sorun çıkarmı gümrükte kalır mı parçası düşerse yerine yenisi nerden bulunur bir sürü sor işareti acaba servisteki nasıl bende bu haftaiçi servistekini incelemeyi düşünüyorum aynanın o kısmı oyuksa cam tarafına tam oturuyorsa 700 tl yi çıkartıcam gözden orjinali gibi olsun..

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
avrupadakilerde o kısım oyuk ebaydada satılıyor ama işte gelirken sorun çıkarmı gümrükte kalır mı parçası düşerse yerine yenisi nerden bulunur bir sürü sor işareti acaba servisteki nasıl bende bu haftaiçi servistekini incelemeyi düşünüyorum aynanın o kısmı oyuksa cam tarafına tam oturuyorsa 700 tl yi çıkartıcam gözden orjinali gibi olsun..

Hocam topkapi cok uzak biryer degil bence uygun birzamanda gidip kendiniz bir bakin arac uzerinde begenirseniz uygun fiyata yaptirirsiniz begenmezseniz yaptirmazsiniz, ben fitilleri tamamen kaplamadigini yaptirdiktasn sonra ogrendim,  oncesinde de sonrasinda da bende hicbir rahatsizlik yaratmadi. En iyi tarafida isi bilen insanlar montaj yapiyor

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Hocam topkapi cok uzak biryer degil bence uygun birzamanda gidip kendiniz bir bakin arac uzerinde begenirseniz uygun fiyata yaptirirsiniz begenmezseniz yaptirmazsiniz, ben fitilleri tamamen kaplamadigini yaptirdiktasn sonra ogrendim,  oncesinde de sonrasinda da bende hicbir rahatsizlik yaratmadi. En iyi tarafida isi bilen insanlar montaj yapiyor

bu döver gibi cevap için teşekkürler..