Torpillllll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İktidar partisine oy vermek ne suçtur ne de ayıp, o nedenle iktidar partisine oy verenlere "neden bu partiye oy veriyorsunuz" diye bir lafım olmaz, ama iktidarların (hangi parti olur ise olsun) hatalarını eleştirme hakkım vardır. AKP de geçmişte iktidar olan partiler gibi iyi şeyler de yapmıştır, hatalar da yapmıştır. Benim karşı olduğum yapılan hataların iyi şeylerle üzerinin gizlenmesi çabasıdır. Özellikle tek başına iktidar olanlar nedense işlerine geldiği zaman hiç kimseye danışmadan, muhalefete kulaklarını tıkayarak 3-5 dakikada yasalarda gerekli düzenlemeyi yapabiliyorken, işlerine gelmediği konularda neden muhalefetten görüş isterler ki? Mesela son günlerde sık sık gündeme gelen dokunulmazlıklar konusu. PKK yandaşı/sempatizanı (artık ne derseniz deyin) milletvekillerinin dokunulmazlıklarını neden kaldırmıyorlar? B.Arınç'ın bu konu hakkındaki görüşlerini haberlerde izlemediniz mi?

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İktidar partisine oy vermek ne suçtur ne de ayıp, o nedenle iktidar partisine oy verenlere "neden bu partiye oy veriyorsunuz" diye bir lafım olmaz, ama iktidarların (hangi parti olur ise olsun) hatalarını eleştirme hakkım vardır.

Maalesef ben bunu kimseye anlatamıyorum. Bu ülkedeki her vatandaş, (hangi partiye oy verirse versin) hizmetleri eleştirme, fikir beyan etme hakkına sahiptir. Bunu yaptığı zaman,karşıt görüşlü bir vatandaşın çıkıpta vay efendim siz olmanız şöyle yapardınız tarzında bir tavır takınmaması gerekiyor. Sonuçta hepimiz bu ülkede yaşıyoruz. Keşke her devlet adamı, geçmişin peşini kovalamayı bir kenara atsa da, önceliği geleceğe verse. Şu ana kadar kim geldiyse oy uğruna hep kendinden öncekine .ok attı, karaladı. Lütfen bizler böyle yapmayalım ve öncelikle, olan olayları yanlışı ve doğrusuyla eleştirelim; yapanı, yaptıranı, yaptırtanı değil.

Son düzenleme:

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam sizin derdiniz milliyetçilik filan değil hiç kusura bakmayın. Kelle ve sayın olayına bu kadar hassas iseniz ve hatta miliyetçilikte bu kadar hassas iseniz şu an kaçırılan vekilin PKK'lı gerillalar hakkında söylediklerini konuşuyor olmamız gerekirdi. Ama ne yazıkki bunlara zerre kadar dokunmadan sayın ve kelle olayı üzerinde durmakta ısrarlısınız! MHP sütten çıkmış ak kaşık değil. Apo şerefsizini idamdan alanların kimler olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Apo'yu Anasol-M'ye servis edenleri de. Anasol-M hükümetine itibar kazandırmak için servis edildi Apo. Tek şart vardı idam edilmeyecekti! Şimdi diyeceksiniz ki madem öyle bu hükümet çıksın idam etsin Apo'yu! Geçti Bor'un pazarı sür eşşeği Niğde'ye! Şu an Apo idam edilse memlekette çıkacak karışıklığı kimse göze alamaz! O iş sıcağı sıcağına olacaktı! Ama şartın dışına çıkamazlardı! DB gibi çıkıp seçim meydanlarında urgan atmakla olmuyor bu işler!

Ayrıca hangi partiye oy verdiğini yazmayanlara cevap yok, kusura bakmayın!
Şimdi arkadaşım sana Selametle yazısını yazdım.Seninle anlaşamayacağımızı sende anladın bende....Yaran var ise gocunursun...Sana uğurlar ola dedim.Sen hala gelmiş bana yazılar yazıyorsun.......Ben bu adam bu cümleleri dedi mi demedi mi?Onu yazdım bu kadar neden taktın? Sadece lafım şudur....ONU YAZDIM ÇÜNKÜ KARŞISINDA ELEŞTİRECEĞİ BİR GÖRÜŞ OLMAZSA BURAYA KİMSE YORUM YAPMAZ.ÇÜNKÜ BURAYA KENDİ OY VERDİĞİ PARTİYİ SAVUNMASI İÇİN KARŞIDA Kİ OY VERİLEN PARTİYE YÜKLENİR.BUNU DA ONDAN YAZDIMBEN SADECE OY VERDİM DEDİM.ÖLÜMÜNE MİLLİYETÇİYİM DEMEDİM.AMA ŞUNU YAZARIM ÖLÜMÜNE ATATÜRK'ÇÜYÜM....BENİM NE OLDUĞUMU BU FORUM İYİ BİLİR.CEYCEY'İM SENDE AL TORPİLİNİ BAK İŞİNE ;)

Son düzenleme:

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Chp milletvekilinin kaçırılması akp'nin yapmış olduğuNU, bu ülkeye zarar veren şeyleri gram değiştirmez....

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsanları (siyasetçileri değil oy verenleri kastediyorum) zan altında bırakarak bir yere varamazsınız!

Neyse bu konu benim için kapanmıştır! Herkese selametle...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah....Bu konuşmalardan bir sonuca varamasakta saygı çerçevesinde konunun devam etmesine çok sevindim...Herkese saygılar...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yaptığı açıklamalardan sonra kaçtı veya kaçırıldı ne farkeder ki? :( O açıklamaları yapan bir kişi ne yazıkki halen korunuyor, ben o vekili de yolda PKK'lıların boynuna sarılan vekilleri de aynı kefede değerlendiririm.

aynen katılıyorumm, ne yazıkkı :(

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PKK LEHİNE HAREKET EDEN HANGİ İNSAN VARSA HANGİ PARTİDEN OLURSA OLSUN PARTİ AYIRMAKSIZIN...SARILANI,CANIM CİCİM DİYENİ,KAÇANI,GELENİ,SAYIN DİYENİ BENİM İÇİN PKK'DAN HİÇ BİR FARKI YOKTUR...Allah hepsinin belasını versin...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
işte pkk ya destek veren CHP millet vekilleride war bunu dioruzz

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş ben yok demedim ki....Benim kimliğimde parti amblemi yok...Türk bayrağı var...Benim kabullenemediğim nokta,iktidarda ki partinin her şeyi doğru yaptığına halkı inandırma çabasıdır...Her şeyi iktidar partisi doğru yapıyormuş gibi konuşmasıdır...Ama öyle değil.....Bunu da bilen biliyor...Aynı şekilde diğer partilerde hatalarını kabul etmekte acizler....Şimdiye kadar iktidardan birinin çıkıp biz şurada hata yaptık yanlış politika izledik dediğini hatırlamıyorum...Bir kere de hatalarını kabul etsinler...Adamlar sanki ne yaptıysa her şeyi doğru yanlış yok....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...