Trafik Kaza Yaptım Birkaç Soru Sormak istiyorum !

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bence gıt goster bı aracını derım yada eskı kulak 105 bınde aracın sonucta lastıgı eskıdıgı ıcın belkı daha fazla oynama payı vardı araca hıssettrmıyodu sımdı yenı kulklar daha bı serttır amasen genede goster derım hangı parcalar degıstı pekı?

Opel's Driver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bence gıt goster bı aracını derım yada eskı kulak 105 bınde aracın sonucta lastıgı eskıdıgı ıcın belkı daha fazla oynama payı vardı araca hıssettrmıyodu sımdı yenı kulklar daha bı serttır amasen genede goster derım hangı parcalar degıstı pekı?

* Kaput Kapağı
* Sis farları
* Beyaz renk görünen demirler adını hatırlayamadım.
* Ön Tampon
* Sağ Farlar.
* Motor Kulağı 2 adet
* birkaç parça daha vardır ama hatırlayamadım tam...listede yazıyodu.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta kaputu nıye degstrmısler kı macunlu gorunuyo fotolarda kaputun neden degstı kı? kulaklardan yapıyodur o sarsıntıyı az kullan gecmezse gıt derım

aesimsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakın bu fotoğrafları kaybetme hocam. bir de o kaput neden değişti anlamadım. ilk fotoda sapasağlam görünüyor. ufacık kaza ne kadar çok masraf çıkarmış, Allah korusun...

Opel's Driver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba ;

Konunun başında yapmış olduğum bir kazasının fotoğrafını koymuş , sizlerle bilgi alışverişi yapmıştık.Nihayi karara nihayet varıldı.
Karakolda benden şikayetçi olmayan motorsiklet sürücüsü 2 ay sonra savcılığıa gidip benden şikayetçi olma kararına varmış ve şikayetçi olmuş.Tabi benim haberim yok.Bugün sabah elime postacı mahkeme celbi geldi.Savcılık koğuşturulmaya yer olmadığına karar verip kamu davası bile açmamış.
Fakat Olayın olduğu yerden farklı bir ildeki ağır ceza mahkemesine 15 gün içinde temyiz etme hakkı vermiş.
Şikayetçi bu konuda ısrarcı olursa herhangi bir sıkıntı olurmu ? Başına gelen varmı daha önce bu tür bir olay ?
Kağıtta " Karakoldaki ifadesindeki şikayetçi olmadığı , fakat ... tarihinde savcılığımıza gelerek şikayetçi olduğunu belirtmesi , fakat ilk önce şikayetçi olmayıp , sonra şikayetçi olmak istemesi dava açmaya yeterli sayılamayacağından koğuşturulmaya gerek olmadığı kararına varılmıştır" yazmaktadır.

Fikirlerinizi bekliyorum

Saygılarımla

Şahin ATAK
Opelim.net Üyesi
Opel astra 1.3 CDTI 2009
Renk : Şimşek Gri

rekord_D2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecmis olsun:( kasko sizin arabayi trafik sigortasida dierini yaptirir, ama eger motorun hic bir sigortasi yoksa sigorta sizede bendinede masraftan muaf gosterebilir belli olmaz

Sent from my BlackBerry using Tapatalk

kartallar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaza

arkadaşlar aracımla kaza yaptım aracımın sigortası bir gün önce bitmiş ve çarptığım aracın sigorta şirketi 7500 tl masraf çıkarmış bu bedeli ödememizi istiyor araç benim üzerime değil araç sahibininse üzerine hiç birşey yok bu parayı tahsil edebilirlermi lütfen acil cevap