Triger Seti Değişimi

ylmzmtl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ylmzmtl.com
Merhaba arkadaşlar 2010 Model Astra J HB 1.6 Benzinli 115 hp Enjoy aracımı bir kaç ay önce tanıdık birinden satın aldım. Araç 43.000 Km de ancak triger konusunda km değilde yıldan dolayı sıkıntım var sizce de değiştirmeli miyim? Bunun için Yetkili servis mi özel servis mi önerirsiniz. Ayrıca fiyat konsunda fikir sahibi olanınız var mı? Görüşlerinizi bekliyorum.

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2010 Model Astra J HB 1.6 Benzinli 115 hp Enjoy aracımı bir kaç ay önce tanıdık birinden satın aldım. Araç 43.000 Km de ancak triger konusunda km değilde yıldan dolayı sıkıntım var sizce de değiştirmeli miyim? Bunun için Yetkili servis mi özel servis mi önerirsiniz. Ayrıca fiyat konsunda fikir sahibi olanınız var mı? Görüşlerinizi bekliyorum.

Balkan Oto yıllardır Opel parçalarını aldığımız güvenilir bir firmadır. Aşağıdaki linkten web sitesindeki parça fiyatını öğrenebilirsiniz.

https://www.balkanopelparca.com/pinfo.asp?pid=2415

Yetkili servis her zaman fiyat olarak %30-40 daha pahalıdır. İyi bir özel servis şahsen benim tercihimdir. Hangi lokasyonda ikamet ettiğinizi bilmiyorum ama elbet büyük bir sanayi sitesi içerisinde iyi bir opelci vardır :) İstanbuldaysanız size İkitelli ve Sefaköy civarında 3-4 tercih sunabilirim.

Saygılarımla.

ylmzmtl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ylmzmtl.com
İstanbul Anadolu yakasında Çekmeköy Opel Gedizlere yürüyüş mesafesindeyim. Oradan az önce fiyat aldım Trigere 505 TL + 350 TL işçilik dediler 125 TL iskonto yaptılar toplam 730 TL ye değiştiririz dediler. sizce bu ifyat uygun mu? Özel servise gitsem ne kadar farkeder?

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
İstanbul Anadolu yakasında Çekmeköy Opel Gedizlere yürüyüş mesafesindeyim. Oradan az önce fiyat aldım Trigere 505 TL + 350 TL işçilik dediler 125 TL iskonto yaptılar toplam 730 TL ye değiştiririz dediler. sizce bu ifyat uygun mu? Özel servise gitsem ne kadar farkeder?
Balkanda set 410TL. Özel servis 200 TL işçlik yazsa toplam 610TL eder. Siz 730TL indirimli fiyat almışsınız, arada 120 TL fark var :) Karar sizin

• Beğen
Tepkiler: ylmzmtl

baran1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar fiyat farkı varken kesinlikle yetkili servis derim.

erhulu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç düşünmeyin bile, ben ticari taksi (linea) aracımın baskı balata değişimi için kendi ustama bile 680 Tl yaptırmışım bi kaç ay önce güzel fiyat almışsınız.. örnek verdim çünkü biz zincir değişiminde opel GM parça kullanıyoruz.

• Beğen

ylmzmtl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ylmzmtl.com
Az önce Opel gedizler den Triger seti değişimi için randevu aldım yeni bir indirim uyguladılar sağolsunlar Cuma günü sabah aksilik çıkmazsa aracı bırakıcam 379 malzeme + 220 işçilik = 599 TL ye halledicez inşallah artık bu fiyattan sonra özel servisten fiyat almaya bile gerek yok

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Az önce Opel gedizler den Triger seti değişimi için randevu aldım yeni bir indirim uyguladılar sağolsunlar Cuma günü sabah aksilik çıkmazsa aracı bırakıcam 379 malzeme + 220 işçilik = 599 TL ye halledicez inşallah artık bu fiyattan sonra özel servisten fiyat almaya bile gerek yok

Bazen yetkili servislere çok kızıyorum açıkgözlülük yapacağız diye fiyatları tavandan söylüyorlar ve bizleri malesef (işini bilenleri tenzih ediyorum) sanayilerde ki kasapların ellerine bırakıyorlar. Bakın ne güzel fiyat almışsınız keşke böyle adam akıllı fiyat verseler sürekli.

• Beğen

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gedizlere yıllardan beri giden bir arkadaşım var. Ona verdikleri fiyatları alsanız sanayiye bir daha gitmezsiniz. İndirim olur diye onunla gitmiştim en son. XX beyle yıllardır iş yapıyoruz ona verdiğimiz fiyatları size veremeyiz diyip yine astronomik fiyat çekmişlerdi. Son gidişimde bu oldu. İnsan normal fiyattan indirim yapar en azından.