USB okumama hatası hk.

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

cosmo cd400 müzik sistemindeki usb 'den çok memnunum ancak sizde de bellek seçme sorunu var mı ? Bazı modeller veya markaları okumuyor sistem. Örnek : Kingston 2gb

emree2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: USB okumama hatası hk.

usb memory seçme değilde ben Sandisk Cruzer Blade 4gb kullanıyorum bende okuma problemi yapıyor dosyaları ayrı ayırı yapıyorum. ama cd400 takınca menüde birşey yazıyordu şuan aklıma glmedi ama evet diyince dosyaların hepsini bir yapıyor şarkılar birbirine giryor.. desteklemiyor galiba cd400 bende anlamdım vala iyi bi acıklama bekliyorum bende :)

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Flash disklerin çalışmama sebebi dosya sisteminin NTFS olması. Çözümü: Flash diskinizi biçimlendirirken dosya sistemini FAT32 olarak değiştirin sorun kesinlikle çözülecektir.

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu sorun bazen bendede oluyor ve bazen aracı çalıştırdığımda ekranda albüm,sanatçı isimleri kayboluyor.kapatıp açınca düzeliyor.servise gösterdim ve sordum bana usb ye virüs bulaşınca öyle yapabiliyor dedi.pek inandırıcı gelmesede artık sorunlara alıştığım için sorun yok:)bu arada 8 gb cruzer micro kullanıyorum.daha öncedende kinston 4gb kullanmıştım onda da aynı sorunu yapıyodu.

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
bu sorun bazen bendede oluyor ve bazen aracı çalıştırdığımda ekranda albüm,sanatçı isimleri kayboluyor.kapatıp açınca düzeliyor.servise gösterdim ve sordum bana usb ye virüs bulaşınca öyle yapabiliyor dedi.pek inandırıcı gelmesede artık sorunlara alıştığım için sorun yok:)bu arada 8 gb cruzer micro kullanıyorum.daha öncedende kinston 4gb kullanmıştım onda da aynı sorunu yapıyodu.
. Yukarida bahsettigim gibi dosya sisteminizi kontrol edin NTFS ise FAT32 olarak degistirin ve diskinizde buyuk boyutlu film,program vs tutmayin sorununuz buyuk ihtimal cozulecektir.

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mantıklı, deneyeceğim bunu. Teşekkür ederim öneriniz için.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende şöyle bir sıkıntı var; 1-2 günde bir USB den müzik dinlerken bir sonraki hatta bazen 2-3 sonraki şarkıya atlıyor. Neden bilmiyorum....

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O atlama bende de oluyor. Şarkının kayıt formatından olabiilir