Ve Astra J 8401 km de Debriyaj Baskı Balata Bitti !!!

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Ve Astra J 8401 km de Debriyaj Baskı Balata Bitti !!!

bakalım daha neler göreceğiz...

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Bu arıza kesinlikle kullanıcı hatası olarak kabul ediliyor. Yurtiçinde de yurtdışında da. Sn. HaKaN'ın durumu başka kişilerin araya girmesi ile bir şekilde müşteri memnuniyeti adı altında bir kapsama sokulmuş (aynı benim 2500km'de garantisi biten sileceklerin 15.000km'de garanti kapsamında değişmesi gibi).

O yüzden bu olayı örnek alarak "garanti kapsamında nasılsa değişim yapılıyor" gibi bir yorum ortaya çıkmasın. Herkes Sn. HaKaN kadar şanslı olmayabilir.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tşkler Sn drwaverunner

Evet kesinlikle haklısınız, bu hata kesinlikle kullanıcı hatası kabul ediliyor. Hatta söylediğim üzere aracı almadan önce bilgi verilirken
bu hatanın garanti kapsamında olmadığı söylenmişti bana

Yani her servis bunu garanti kapsamına almayabilir. Evet onay öncesi söylediğim gibi tekrardan bana maliyet çıkarılıp
kullanıcı hatası olduğu söylendi ancak servis müdürü ile konuştukta sonra , müdür de bölge sorumlusu ile görüşmüş bu müşteri memnuniyeti adı altında garanti kapsamına aldık dedi ama normal de bu kullanıcı hatası diye de ekledi

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

15 yıldır araç kullanıyorum, 5 tane aracım oldu ve hiç debriyaj balatası bitip te değiştirdiğim olmadı. Açıkçası 50.000 km den önce böyle birşey yaşarsam (normal de değil 50, 100 bini rahat görmem lazım) üçe beşe bakmadan açıkçası ilanı yapıştırırım.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Insigniateam forumuna gözatarsanız 24.000km'de debriyaj balatası biten bir arkadaş var.

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Hakan abi çok geçmiş olsun. Garanti işi çok iyi olmuş. şuanda çok korktum böylesine tecrübeli abilerim araçlarının balatasından bu kadar kısa surede sıkıntı yaşıyorlarsa benimkininde bitmesine bi 500 km falan  :) kalmış demktr(arac 4ooobinde).
şaka falan ama inşallah hiçbirimiz bidaha böyle bir sıkıntıyla karşılaşmayız.

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Bu bizim debriyaj balataları süngerde biz mi bilmiyoruz?8000 km de böyle sorun mu olur arkadaş ya

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn.HAkan bey gerçekten üzücü bir konu bir o kadarda sevindirici diye düşünüyorum.Neyse sağlık olsun.Umarım başka bir problemle karşılaşmassınız. undecided.

Sıfır araçlarında bazı yönleri sans.10 km yapmadan balata değişmesi.Gerçekten dikkatli olmakta gerekiyor.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkür ederim sn salihcaglayan
İşte milyonda bir şans o da bana dek geldi, umarım başka arkadaşlar yaşamazlar bu sorunu
Çünkü büyük bir problem, 1 hafta araçsız kaldık bakalım artık, cana gelmesin de birşekilde hallolucak

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakan hocam geçmiş olsun yaaa...ya bi de sen..en az tüketime sahipken ve trafiği hiç olmayan yerde kullanırken nasıl bitiyor!!??
e ben napayım..istanbulda sürekli dur kalk,yokuş aşağı,mecbur yarım debriyaj.....
gerçi önceki aracımı da aynı şekilde, hatta daha kötü koşullarda 99000kmye kadar kullanmıştım ilk günkü gibiydi debriyajı,kavraması...
ya ben çok mu "eski aracım h kasada..." ile başlayan cümleler yazar oldum bu forumda??:)

neyse ama, o servisten allah razı olsun...bildiğim kadarıyla garanti kapsamına kesinlikle almayabilirdi de...
umarım seni ve bizleri arabalarımızdan soğutacak yeni gelişmelerle karşılaşmayız.