Vectra B Butonları Led Uygulaması

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TC butonunun zaten yanması lazım, yanmasa gece gece o tuşun yerini nasıl bulacaksınız? :)
evde deneyip sağlamken arabaya takınca yanmaması da önemli bir durum değil, bende çok yaşadım, lehimden kaynaklı temazsızlık olabilir, müdahale edince düzeliyor. kolay gelsin

Kardeş dediğimi yanlış anladın sanırım.Buton üzerinde park için bir ampul bir de buton aktif olunca yanan bir ampul var.Ben bağlantı yapmadan önce arabada parkları yaktım ve hangi uçların park ampulü olduğunu bulmaya çalıştım.Normalde senin de dediğin gibi gece görebilmek için parklarla birlikte yanmalı ama diğer uçlara dokundurduğumda da yanıyor.Gecenin bu saatinde az önce aşağı inip yine denedim yanmadı...
Sitede daha önce denenmiş farklı bir yöntem var.Eski ampulü çıkarıp yeni smd led takılmış.Bir de bunu deneyeceğim...

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=73846

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de düğme aktif olunca üst aydınlatma sönüyor. Enteresan bir durum düğme pasif olduğunda aydınlatma çalışıyor. İnce olan düğme aktif lambası acaba çalışınca park ışığınıda mı aydınlatıyor?

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kontrol ettim iki düğmeninde parklarda yanan ampulleri iptal olmuş birazdan gidip kırmızı ve mavi led alıcam tabi dirençlerinide

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok acil olarak yardıma ihtiyacım var led işi bitti yalnız bişey dikkatimi çekti cam rezistansını devreye sokuyorum aynı anda iç hava sirkülasyonunu açtığımda rezistansın aktif ışığı sönüyor bu arabanın özelliğimi yoksa bağlantıda hatamı var lütfen cok acil bilen varsa yazssın

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bağlantıda hata var yani lehimlerken ya yanlış lehimlediniz ya da lehim farklı bi yere temas ediyodur

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
actım yenıden taktım düzeldi demekki bi yerden şase yaptı neyse birazdan tamamlanmış fotolarını ekliyeceğim

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parkları yaktığımda tuş aydınlanıyor, tuşa bastığımda aktif lambası yanıyor fakat tuş aydınlatma sönüyor. Nedeni ne olabilir,

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet resimler bunlar asıl yapmamdaki amaç rezistans ve iç sirkülasyon ışıkları yanmıyordu bende bu konuya bakarak toptan hepsini hallettim bakalım beğenecekmisiniz

18042011487.jpg

18042011488.jpg

18042011492.jpg

18042011493.jpg

18042011496.jpg

buda kısılmış hali
18042011497.jpg

Son düzenleme: