Vectra B'nin yerini hangi araba doldurur?

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
bende düşünüyorum bunu... şu an aklımda yakıt konusunda ekonomik gelen 2005 model 307 1.6hdi var. 20bin civarı fiyatı var. ama nasıldır bilmiyorum . sdece hoşuma gidiyor görüntüsü daha kibar. vectra b nin yerini ancak daha az km de bir vecrta b tutar :D

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu devirde 2.0 atmosferik çok bonkörce alacaksın 1.6 dizel rampada senin 2.0 vectrana havlu attırır

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mazda 6 ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Genel anlamda aracından memnun kaldığına göre Vectra B'nin yerini gene Vectra B doldurur. Ben de A kasa 1991 model otomatik Vectra 2.0 var, performans bakımından yokuşlarda ve düzde bir sıkıntı yaşamıyorum, benim gözümde tek eksiği klima ve hava yastığının olmaması.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende isterim öyle birşey ama 20.000'e hangi dizel araç az km'li ve sorunsuz olabilir?:D

çağrı kardeşim..çorumda yaşıyorsun sanırım memleketim iyi bilirim :) eğer şehir içi kullanıyorsan aracı çogunlukla yakıt pek sıkıntı olmaz sanırım. sana honda tavsiye etmem bundan 4 araç önceki aracım accordu kullanımı konforlu ancak parçası pahalı ayrıca servisleri küstah 7-8 yaşından büyük araçlara eski gözüyle bakıp pek ilgilenmiyorlar en azından bana hep öyle denk geldi. netice itibariylede sorunsuz bir araç değil kullanıcıya göre pek tabi farklılık gösterecektir bu durum. bana kalırsa aracını seviyorsan satma sonuçta şanzımanınıda revizyondan geçirmişsin.ve en azından sıkıntısız kullanabilirsin eğer güvendiğin bir kişi yapmışsa zaten korkmana gerek yok bence..yeni alacağın aracın km sinin düşük olması bana göre birşey ifade ettimiyor sonuçta 40000 km de kullanıcı hatalı çok araç gördüm 200000 ne gelmiş sorunsuz çok araçta gördüm..eğer sıkıntı yoksa aracında konforda arıyorsun şu an için düşünme satmayı..

Son düzenleme:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle katılıyorum. eğer gittiğin ustayı tanıyorsan işçiliğine güveniyorsan satma ;)