Vectra B'nin yerini hangi araba doldurur?

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genel anlamda aracından memnun kaldığına göre Vectra B'nin yerini gene Vectra B doldurur. Ben de A kasa 1991 model otomatik Vectra 2.0 var, performans bakımından yokuşlarda ve düzde bir sıkıntı yaşamıyorum, benim gözümde tek eksiği klima ve hava yastığının olmaması.

valla savaş abi bende babamı vazgeçiremedim astrasından adamı götürdüm yeni astra almaya istemedi :) klasik dizelimden vazgeçmem diyo bozulunca kendisi yapabiliyomuş elektironik araç bana ters dedi sildi attı bi kalemde .. acaba 58 yaşına geldiğimde bendemi öyle olacağım diye düşünmeden edemiyorum...

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tecrübe sahibi olarak tavsiye edebileceğim ford mondeo var. Araç donanım olarak tatminkar(ghia veya ghia x) performans olarak vectra dan daha üstün ve konfor olarak mükemmel bir araçtır. aracımı daha yeni 21 bine sattım ekonomik sebeplerden. ama size kesinlikle tavsiye ederim. otomatik vitesi yaygındır ve vites kutusu sorunsuzdur. ama yakıt ve parça olarak aynı şeyleri söyleyemiyeceğim. temiz bir mondeo bulursanız sizin tüm beklentilerinize cevap verecektir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
valla savaş abi bende babamı vazgeçiremedim astrasından adamı götürdüm yeni astra almaya istemedi :) klasik dizelimden vazgeçmem diyo bozulunca kendisi yapabiliyomuş elektironik araç bana ters dedi sildi attı bi kalemde .. acaba 58 yaşına geldiğimde bendemi öyle olacağım diye düşünmeden edemiyorum...
54 yaşına merdiven dayamış biri olarak sadece şunu belirteyim: Gün gelecek sen de baban gibi düşüneceksin :). Ben kurcalamak/bakım/onarım açısından yarım asırlık aracımı daha çok seviyorum, Vectra beni aşıyor.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
cidden bu pejolar çok ucuzmuş ya:D nasıl cezbettiğini anlatamam, özellikle de benzin olmuş 4,20 araba şehiçinde 11-12 litre tüketiyor. benzin ibresinin hareketini takip eder oldum.
ama geçmişte öyle bir laf ettimki 307 alamam, aldırmam:D yakın çevremde abuk subuk problemler görüyorum pejodan.
alt komşumda Vectra B GLS'den daha yüksek modelli Megane 2'ye geçti ama satıyor şimdi, arabadan hiç anlamaz 55-60'lı yaşlarda, Megane için araba değil bu ya bundan sonra Opel'den başkasına binmem diyor:D

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
zaten bende huyumu bildiğim için Opel'den başkasına bakmamıştım, o yüzden bunları gördükçe şaşırıyorum:D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
super b yada passat 1.8t :) 1.8t gidişinin hastası oldum resmen :) bizim muhasebeci bir abi var onda var 1.8t passat... vectra dti vardı babası traktöre arkadan girdi pert oldu araba... s40 diye gittiler istanbula 1.8t passat ile döndüler manyak bir araç :)

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yılda kaç km yapyorsun? Dizel cezbediyorda onlarinda turbo yakıt pompası enjektor arızasi riski vectranın şanzımandan arıza yapmasından fazla

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Yılda kaç km yapyorsun? Dizel cezbediyorda onlarinda turbo yakıt pompası enjektor arızasi riski vectranın şanzımandan arıza yapmasından fazla

Vectra C 1.6 varken yılda 10-15.000 km yapıyorduk, bu Vectra'yla çok gezdik.
14 Ekim 2010'da 190.000'de aldık, bugün 213.000 oldu. 14 ayda 23.000km

super b yada passat 1.8t :) 1.8t gidişinin hastası oldum resmen :) bizim muhasebeci bir abi var onda var 1.8t passat... vectra dti vardı babası traktöre arkadan girdi pert oldu araba... s40 diye gittiler istanbula 1.8t passat ile döndüler manyak bir araç :)

bu arabayı almadan önce son karar olarak Vectra B, Passat 1.8 ve 1.8T'leri listeledim, son karar Vectra oldu. aynı donanım Vectra'da 2-3.000 TL daha ucuz oluyor. bide bu paraya alınan Passat B5 tasarım olarak hoşuma gitmiyor, makyajlısı B5,5 daha güzel onada güç yetmiyor:D

yarın bikaç bakım yapılacak bir girsin çıksın bakalım durum ne olacak