Vectra C 1.9 CDTI Desing

Ok@N

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhabalar. iyi akşamlar sizlere bir sorum olacak. Şu anda vectra c 2004 comfort kullanıyorum aracım 119.000 km de değişeni boyası yok lakin aracımı aldığımdan bugüne bana sürekli masraf açtı akla gelebilecek her türlü masrafı açtı yaptırdım bayağı masraf yaptım şimdi değiştirmeyi düşünüyorum verebileceğim fiyat aralığı max 29.000 bu fiyatlarda baktığımda yine aynı modellerin 1.9 dizel olanlarını gördüm ve coğu yere kişiye sorduğumda bu modellerin pek tutulmadığını söylüyorlar vectranın dizel olanı neden tutulmuyor masraflı olur mu daha mı kullanışlı olur çoğu 6 ileri bu araçlar nasıl bu konuda siz değerli üyelerinde bilgisine başvurmak istiyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler herkese...

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhabalar. iyi akşamlar sizlere bir sorum olacak. Şu anda vectra c 2004 comfort kullanıyorum aracım 119.000 km de değişeni boyası yok lakin aracımı aldığımdan bugüne bana sürekli masraf açtı akla gelebilecek her türlü masrafı açtı yaptırdım bayağı masraf yaptım şimdi değiştirmeyi düşünüyorum verebileceğim fiyat aralığı max 29.000 bu fiyatlarda baktığımda yine aynı modellerin 1.9 dizel olanlarını gördüm ve coğu yere kişiye sorduğumda bu modellerin pek tutulmadığını söylüyorlar vectranın dizel olanı neden tutulmuyor masraflı olur mu daha mı kullanışlı olur çoğu 6 ileri bu araçlar nasıl bu konuda siz değerli üyelerinde bilgisine başvurmak istiyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler herkese...

Kronik Pompa arızasından dolayı pek tutulmuyor ama gerçekten güzel bir araçtır tavsiye ederim.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temız kullanılmıs bır tane 150 hp lık olanını alıp bının bu motorlar cok problemlı motorlar degıl aynı motoru ben kullandım ama zafırada benımkide 6 ılerıydi.ben tavsıye edıyorum.her hangi bir sekilde pompa enjektor yada turboyla alakalı sorunları yok.

Ok@N

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlar yorumlarınız çok teşekkürler siyah olanları 6 ileri olanları çok çekici tek tereddütüm bu aracımda yaşadıklarımı yaşarmıyım.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlar yorumlarınız çok teşekkürler siyah olanları 6 ileri olanları çok çekici tek tereddütüm bu aracımda yaşadıklarımı yaşarmıyım.
bende ondan alıcam şimdi araştırıyorum 2.0 dtilarda pompa problemi var 1.9larda pompa problemi yok. 2.2 dti lardada yok bildiğim kadarıyla.

1.9cdti 320 nm tork 150 hp tam bir uçak.

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.9CDTI Ve 150 HP Motor serileri 2005 başlarında çıktı ve şuna inanın motor 10 numara ben şuan 315 000 Km de motor açılmamış sorun yok ne yağ yakıyor ne kaçak vs sana kim demiş se halt etmiş Korkmadan alabilirsin ama temiz olsun KM ye takılma fazla düşük KM bulman Zor Bulsanda Oynanmıştır Dizel Araba 0 KM Alan Onu Yatırmak için almaz Uzun yol az yaksın kuvvetli olsun diye almış bende 311 000 lerde aldım Servis bakımlı olursa korkma araba kendini gösterir zaten servis kayıtları varsa Km Doğru ise tadından yenmez servisten uzak klalmış düşük km araç yalan olur bilgin olsun Hayırlısı Olsun

Ok@N

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli yorumlarınız için teşekkürler yeterince aydınlatıcı oldu inşalalh bahsettiğiniz gibi birşey buldugumda alacağım :)