Vectra C 1.9 Dizel Otomatik Şanzıman

ramco1234

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim kısa süre önce Vectra C 1.9 otomatik 2007 model ve 95.742km de araç sadece kaput değişmiş ve boya yok araçta kaput hariç 59bin tl ye aldım sizce iyi almış mıyım?
Bu aralar şanzımanımda sorun var,vites geçişlerim çok sarsıntılı olmaya başladı,ustama gösterdiğimde ise bazı parçalarının çok yıprandığını söyledi arabadan anlayan birisi değilim pek size sormak istedim,https://cikmadukkani.com/urun-opel-vectra-c-1-9-dizel-cikma-otomatik-sanziman-1296 şanzımanım bunun aynısı ama bu aralar pek maddi durumum yok açıkcası ne önerirsiniz?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bu aracın hastası olduğunuzu düşünerek bu parayı verdiğinizi düşünüyorum. Şanzıman konusunda ankarada mutlaka ama mutlaka iyi birileri vardır. Hemen çıkma şanzıman aramaya girişmeyin, öncelikle yıpranmış denilen parçaları temin etmeye çalışmalısınız diye düşünüyorum.

ramco1234

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilmiyorum ne yapacağımı babam gitmiş almış bana haber vermeden şimdi de şanzıman sorunu çıktı kredi ödemeleriyle beraber bide şanzıman ücreti ağır geliyo,Ankara'da tanıdığınız usta var mı?Bir de ona göstereyim @Hasip

dayvvalkel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilmiyorum ne yapacağımı babam gitmiş almış bana haber vermeden şimdi de şanzıman sorunu çıktı kredi ödemeleriyle beraber bide şanzıman ücreti ağır geliyo,Ankara'da tanıdığınız usta var mı?Bir de ona göstereyim @Hasip
bizdede vectra otomatik vardı 2006 model vuruntu yapıyordu geçişlerde.yağ değişimi yapın eğer değişmesse sanzuman hidrolik beyni değişecek şanzumanda sıkıntı olmuyor bunların hıdrolık beyın bozluyor