Vectra'ma talip var! Fikirleriniz önemli!

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar;

Bugün bir tanıdık geldi. Dün arabasını satmış. Para hazır devir işlemlerini ne zaman yapıyoz dedi:) Satma niyetim vardı ama çok ani oldu. 13.500 teklif etti.

Aracımda sol ön çamurluk değişti. Birde bagaj kapağında boya var. Onun dışında arka çamurluk ağızlarında lokal boya var. 154.000km'de. LPG kitli. Oldukça diri ve temiz bir aracım var. 13.500'e vermeye değer mi sizce? Yoksa biraz daha fazla eder mi? Nette emsallerine 14-15.000 arası başlamış:S

Diğer bir sorun ise bugün satarsam benim yarın araba almam lazım. O kadar acil lazımlı bişe yani. Bekleme lüksüm yok. Ve hala araba almakta kararsızım. Şu an aklımdan gecen 2008-2009 model Focus 1.6 Titanium otomatik.

Aracımın fiyatı konusunda fikir verirseniz sevinirim.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen sat bız de sana beyaz renk focus 2009 tam full hatchback verelım;)) D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tanıdıksa değişen boya önemli değil arabana güveniyorsan eminsen ver yani dosta gidicek bir araba ise ver yabancıya gitmesin.. ama aracından şüphen varsa verme çünkü yarın öbürgün yüz yüze geldiğinde mahçup olma ihtimalinde olabilir..

değişen boya o kadar önemli değil önemli olan sattıkdan sonra bile aracına kefil olabilme eğer olabiliyorsan ver..

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tanıdıksa değişen boya önemli değil arabana güveniyorsan eminsen ver yani dosta gidicek bir araba ise ver yabancıya gitmesin.. ama aracından şüphen varsa verme çünkü yarın öbürgün yüz yüze geldiğinde mahçup olma ihtimalinde olabilir..

değişen boya o kadar önemli değil önemli olan sattıkdan sonra bile aracına kefil olabilme eğer olabiliyorsan ver..
Arabam çok rahat kefil olabileceğim temizlikte. Zaten tanıdıkta eşi kullanacağı için böyle temiz bir şey arıyor.

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik düşünüyorsan ford için birkaç kere daha düşün derim

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende öyle düşündüm zaten o zaman değeri neyse anlaşırsın illa her şekilde.. :)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik düşünüyorsan ford için birkaç kere daha düşün derim

Ford'un TCDI otomatiklerinde sorun var. Bunu biliyorum. Ancak benzinlilerde böyle bir sorun duymadım, okumadım. Dizelde ve benzinli de farklı otomatik şanzumanlar kullanılmış.

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ford'un TCDI otomatiklerinde sorun var. Bunu biliyorum. Ancak benzinlilerde böyle bir sorun duymadım, okumadım. Dizelde ve benzinli de farklı otomatik şanzumanlar kullanılmış.

konu hakkında bilgi sahibi değilim ama otomatik şanzumanlarının çok verimli olmadığını biliyorum

yinede araştırmakta fayda var ;)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinli alıcaksan ford niye alıyorsunki ??

Sedan benzinli yüksek donanımlı 25-30.000 arası ne alabilirim başka. Cruze filan baktım ama parça, kalite filan pek hoşuma gitmedi. Opel istemiyorum. VW pahalı:) Fransız da istemiyorum:)