Vectra'ma talip var! Fikirleriniz önemli!

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu hakkında bilgi sahibi değilim ama otomatik şanzumanlarının çok verimli olmadığını biliyorum

yinede araştırmakta fayda var ;)

Dizel almayı planlarken baya araştırdım. Hatta sorunlu olduğu için dizellerde otomatik seçeneği kaldırdılar. Yeni kasa ile yeni bir şanzuman ile tekrar gelecek dizel otomatikler.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tanıdıksa değişen boya önemli değil arabana güveniyorsan eminsen ver yani dosta gidicek bir araba ise ver yabancıya gitmesin.. ama aracından şüphen varsa verme çünkü yarın öbürgün yüz yüze geldiğinde mahçup olma ihtimalinde olabilir..

değişen boya o kadar önemli değil önemli olan sattıkdan sonra bile aracına kefil olabilme eğer olabiliyorsan ver..

katılıyorum sonra yüz yüze bakamamak var.
ama iyi diyorsan kefilim diyorsan yabancıya gitmesin

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılıyorum sonra yüz yüze bakamamak var.
ama iyi diyorsan kefilim diyorsan yabancıya gitmesin
O konuda hiç tereddütüm yok. Z rot değişecek, ve arka burçlardan ses geliyor dedim. Zaten Musa ustada cuma günü bakmıştı arabaya, bakım için. Tanıdıkta bunun bilincinde tamirciye bile baktırma ihtiyacı duymadı. Aldı kullandı, tamam dedi. Zaten bir sorun olsa bile getirip anahtarı bırakabileceğini biliyor. O konuda sıkıntımız yok.

Sorun: Ben ne alacam :D

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam fordun otomatiğindeki problemi bende duydum çevremden, titanium focuslar donanım olarak ve şekil olarak bencede çok güzeller.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam fordun otomatiğindeki problemi bende duydum çevremden, titanium focuslar donanım olarak ve şekil olarak bencede çok güzeller.

Dediğim gibi sorun dizellerde. Benzinliler için böyle birşey ben hiç duymadım. Yine de tekrar araştıracağım. Benim için donanım önemli. Focus'ta bu konuda çok iyi.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Durman bi hata sat. Ama o estetik yoksunu ford'a para verme

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa senin limitin nedir?
Onu bilelimki sana araba tavsiye edelim
mesela bi astra olabilir
bi de onun tadina bak.
Veya vectra c olabilir.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Estetik yoksunu diyorsunuz ama Titanium paketin hem içi hemde dışı çok şık bence. En azından ben estetik yoksunu denecek kadar bir gariplik görmedim :D

Abi bence güzel bir görüntü yok.Donanımı iyi ama ben tercih etmezdim.Başka alternatifler bakmadınız mı:)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fransız almam demişsinde fordun ne malı olduğu belli miki.. bazı parçaları pegeoutdan zaten bazı parçaları opelden bazı parçaları gm den yani toplama bir marka avrupa ford..

bunun dışında benzinli alıcaksan benim fikrim fransızlarada yönel donanım diyorsan laguna3 lerin benzinlilerine bak derim expressionlarında bile senin aradığın baz donanım hız sabitleyici yağmur sensörü far sensörü elektrikli aynalar var.. privellige ını alırsan zaten mercedes konforunda ayarında araba privellige ı. keyless entry keyless go ya kadar her bir şey var güvenlik desen full..