Vectra'ma talip var! Fikirleriniz önemli!

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Durman bi hata sat. Ama o estetik yoksunu ford'a para verme
focus titanyum tdci sıfırı 50.000 civarı..Dizel Volvo S40 bakıyoruz arkadaşa bugün fiyat aldık bayiden 52000 lira.hangisi dersiniz:D focus fahiş pahalı bir araç bence..
bu arada satılan eden yok,paniğe de gerek yok..önce ne alacağınıza karar verin hele hele acil araba ihtiyacınız varsa satmayın derim ben..paşa paşa binin opelinize;)

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus titanyum tdci sıfırı 50.000 civarı..Dizel Volvo S40 bakıyoruz arkadaşa bugün fiyat aldık bayiden 52000 lira.hangisi dersiniz:D focus fahiş pahalı bir araç bence..
bu arada satılan eden yok,paniğe de gerek yok..önce ne alacağınıza karar verin hele hele acil araba ihtiyacınız varsa satmayın derim ben..paşa paşa binin opelinize;)

Yeni bence o arabaya 52 bin lira çok aşırı.Ses sistemi ve yol tutuşu iyi yönleri.Ama çevrene bir sağına soluna bak her yer focus.Klasik şirket arabası.ve de görüntüsü bana göre hiçte güzel değil.Dizelin seside malum.En çok ses yapan heralde focus.İç mekan Kaliteside tartışılır.O parayı hak etmez. :)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buyuk konusmak istememekle birlikte fransiz ve italyan dusunmuyorum. Heleki bunlarin otomatiklerini hic almam. Opelde artik dusunmuyorum. 21 yildir opele biniyoruz.
Alternatiflerim almanlar ve japonlar. Japonlara bindim ama cok garip geliyor bana. Mekanikleri cok iyi japonlarin. Honda civic filanda alabilirim.

Limitim 25000-30000 arasi. Kisin 35'e kadar alabilirdim, acele etmedik, su an durum bu:)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50000'e bence focus titanium tdci iyi. Gecen birisi Jetta almis, dolu bir arac. 62000'e:) saka gibi fiyat:) 70000'e insignia alirim ben. Heleki kadrandaki 280 yazisini gorunce bizi cok fena gulme tuttu:) Sahibi kotu oldu yanimizda:)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buyuk konusmak istememekle birlikte fransiz ve italyan dusunmuyorum. Heleki bunlarin otomatiklerini hic almam. Opelde artik dusunmuyorum. 21 yildir opele biniyoruz.
Alternatiflerim almanlar ve japonlar. Japonlara bindim ama cok garip geliyor bana. Mekanikleri cok iyi japonlarin. Honda civic filanda alabilirim.

Limitim 25000-30000 arasi. Kisin 35'e kadar alabilirdim, acele etmedik, su an durum bu:)
kardesım ısrarla diesel citroen c4 almanı tavsiye ederim inan cok memnun kalacaksın ...

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sedan benzinli yüksek donanımlı 25-30.000 arası ne alabilirim başka. Cruze filan baktım ama parça, kalite filan pek hoşuma gitmedi. Opel istemiyorum. VW pahalı:) Fransız da istemiyorum:)

VW pahalı ama onun grubunda donanım olarak dolu olan octavialar var :D octavialar hoşunuza gitmiyor mu ?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nacizane fikrim focusun dizelini düşünmüyorsanki focusun hb dizel titanyum paketi çok iyidir ikinci elde fiyatına oranla.. en çokda tutan modellerinden biridir alınabilinir..

ama benzinli araç alıcam diyorsan ford en mantıksız seçimlerden biri olur ne verdiğin paraya değer nede farklılık hissedersin yukarda arkadaş demiş işde şirket araçlarının v.b çoğu bom boş filo için üretilen focuslar..

almanlar ve japonlar güzel tercih bende fransızları pek sevmem ama limitim senin limit aralıklarında olsa bir pegeout 407 1.6hdi executive ini yada laguna3 de teğet geçmezdim araçlar gırtlağına kadar dolu araçlar.. o fiyata alamıycağın dolulukda bir donanım var..

japonlarda alınabilicek araçlar velli honda toyota mazdayı çok severim hatta bana göre honda toyotadan bile kaliteli üretim yaparlar ama onlarında ibr gerçek yanı varsa prim yapmıyor gerçi bu ikinci eldede alırken bir avantaj sağlıyor..

almandan ise zaten fazla bir seçeneğin yok opel almam diyorsan vw alıcaksın hoş onunda ne farkı varsa opelden.. passat jetta zaten olmuş doğan şahin her yerde her sokakda her otoparkda onlarca yüzlerce var sanki cikletten hediye veriyorlar onuda anlamış değilim.. göz eskimesi var hiç bir albenisi yok o açıdan..

bmw mercedes audi gibi bir şey almayı planlıyorsan ona bir lafım yok ama o fiyatlara alabiliceğin bmw merso yada audi de gene nerden baksan şu an verdiğin araçla aynı yaşlarda olur belki bir kaç yaş daha genç olur o kadar..

tercihlerinde umarım senin için en doğru en makbül kararı verirsin..

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-otmatik-vites-hatasiz-boyasiz-46247708/detay

böyle bişe alınabilir.(ilan sahibiyle alakam yok) bu arada araçta boya hata kaza yok denildiği halde neden plakaları gizlerler merak ediyorum.
fiyatıda 32 civarı olsa güzel olur ki bence bu fiyat şişirilmiş hali.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
407'ye bindim, inanin bedava verseler hemen satarim 1km bile binmem:) o derece yani. Berbat bise 407.

Bir aracin herkeste olmasi benim icin hic birsey ifade etmiyor. İster sakizdan ciksin, ister sirket araci olsun. Benim ihtiyaclarimi karsilasin geri umrumda olmaz. Oyle takintilarim yok cok sukur:)

Dizel ve otomatik aracta butcede sinirli ise arac bulmak cok zor. O yuzden benzinliye yoneldim. Daha modelli daha dolu bir arac alma sansim oldu boylece. Honda Civic'leri arastirayim birde. 30.000 guncel kasa temiz otomatik bulunabilir mi acaba?