Yağ değişimi için özel servise gittim 1070 lira rakam ödeyip evime geldim

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten çook memnun kaldım araca binme isteğim arttı..
Bundan bir ay öncede ön iki disk balatalar ve amartisörleride değiştirmiştim salıncaklarım ve akslarımda yeni sayılır aracım önden kusursuz oldu :)
Bu ara biraz fazla yiyiyor ama zevkine opele biniyorsan yediğinede katlanacaksın :rolleyes:

Acarx

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Verilmiş sadakanız varmış uzun yolda kalsaydınız mazallah kötü olurdu.
Kullanımdaki artış gerçekten çok iyi oluyo sol bacak kendine geliyo resmen :D

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Verilmiş sadakanız varmış uzun yolda kalsaydınız mazallah kötü olurdu.
Kullanımdaki artış gerçekten çok iyi oluyo sol bacak kendine geliyo resmen :D

Aynen öyle ayağım sert debriyaja alıştığı için birden ayağımı çekip gaza yükleniyorum öyle bir fırlıyorki araç şahane bi duygu :rolleyes:

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Kötü araç yoktur bakımsız araç vardır.Bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur:)

efe topdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam hayırlı olsun güle güle binin, elazığda bu ustanın yeri nerede, tarif edermsiniz, ben şehir dışından geleceğim, ustaya güvenebilirmiyiz teşekkür ederim.

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam hayırlı olsun güle güle binin, elazığda bu ustanın yeri nerede, tarif edermsiniz, ben şehir dışından geleceğim, ustaya güvenebilirmiyiz teşekkür ederim.

ustaya kesinlikle güvenebiliriz işini iyi yapan ve garantisini verip arkasında duran bir usta elazığ sanayisinde istanbul avrupa oto opelci orhan usta diye kime söyleseniz size yerini direk tarif ederler yaptığı işlerle elazığda övülen bir usta tavsiye ederim..

senator 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi güzel olmuş da bor katkısını niçin kullandığınızı anlayamadım. bor katkısı aslında bilinenin aksine motorlara çok ciddi zararlar verebiliyor. ayrıca bu bor katkısının motorlara bir artısının olduğunu gösteren herhangi bağımsız bir test ya da inceleme yok. bilen duyan varsa yazsın, söylesin biz de öğrenelim.

Acarx

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
iyi güzel olmuş da bor katkısını niçin kullandığınızı anlayamadım. bor katkısı aslında bilinenin aksine motorlara çok ciddi zararlar verebiliyor. ayrıca bu bor katkısının motorlara bir artısının olduğunu gösteren herhangi bağımsız bir test ya da inceleme yok. bilen duyan varsa yazsın, söylesin biz de öğrenelim.

:bir:

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu benim üçüncü yağ değişimimdeki bor katkı kullanışım hiç bir şekilde zararını görmedim aksine kullandığım zaman aracın ilk çalıştığındaki motor sesinde ciddi azalma ve kesinlikle bir gram bile yağ eksiltmeme gördüm aracımda yakıtta hiç birşey farketmiyor onu diyebilirim ama aracın çalışmasında ve yağ eksiltmesinde kesinlikle faydalı yanları var..

senator 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu benim üçüncü yağ değişimimdeki bor katkı kullanışım hiç bir şekilde zararını görmedim aksine kullandığım zaman aracın ilk çalıştığındaki motor sesinde ciddi azalma ve kesinlikle bir gram bile yağ eksiltmeme gördüm aracımda yakıtta hiç birşey farketmiyor onu diyebilirim ama aracın çalışmasında ve yağ eksiltmesinde kesinlikle faydalı yanları var..
sizin yerinizde olsam bu bor kullanımdan vazgeçerdim.aracınızın motoru her an büyük bir arıza verebilir. bizzat şahit oldum. bosch car serviste sırf bu bor yüzünden motoru bitmiş araçlar gördüm. bu servisteki arkadaşlar kesinlikle bor önermiyor. ayrıca yetkili servisler de böyle bir kullanıma kesinlikle onay vermiyorlar.