Yağ değişimi için özel servise gittim 1070 lira rakam ödeyip evime geldim

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Son yağ değişiminde usta içime sinmediği halde motor yağına biraz bor ekledi iticilerden gelen sesi kesmesi için buna pek inanmadım ama bir seferlik okey dedim ama forumda okuduklarım hiç hayra alamet değil en kısa zamanda yağı boşaltıp tekrar eski sisteme dönecewm.shell helix h7 10/40..bazen ustalardan daha usta olduğum hissine kapılıyorum çünkü bu benim arabam:) ustanın değil...

aksoy9801

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üzülme arkadaşım yalnız değilsin. Hava filtresine baktırayım derken; trigerden tut da yakıt filtresine kadar değişmedik sarf kalmadı. 600 TL ye çıktık. Hanım derimi yüzecekti..

erkan akhan

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bor kullanmayın derim kanımca biz renoya kullandık motor elimizde kaldı opel belki farklı olabilir ama usta sakız gibi yapışıyor eğer yağ değişimi yaparsanız bozulmış bor çıkmıyor içinde kalıyor dedi yani bor motorun hareketli hareketsiz bölümüne yapışıyor ama ömrü bitmiş bir yağ olarak hala motorda kalıyor en sonunda motoru mahvedip komple motor sorunu çıkıyor allah bordan korusun eğer ki bor faydalı olsa idi koskoca mersedes bmw audi bor koyardı yağ yerine opel mühendisi yazardı kılavuza bor koyun diye oblar yağ koyun diyor bor demiyor...