Yeni Astra Sport - Gündüz Farları

yeniastraj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar ... Ben geçen hafta Salı günü Astra Sport , Teknik Gri bir araç satın aldım ... Şimdi size bir sorum olacak .. Bildiğiniz gibi Sport versiyonlarda led'li gündüz farları yok .. Sadece Cosmo'larda var .. Ben araca Xenon far taktırdım fakat gündüz farları sarı ampül olarak kaldı .. Onları değiştirebilme şansımız var mı ? Beyaz ampül takabiliyor muyuz .. Xenon farlarla uyum sağlaması açısından ? Değiştirmiş arkadaşlarımız veya bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olursa çok sevinirim ..

onder999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu açtıgın için tesekkurler.. aynı sıkıntı bende de var fakat gündüz farlarıyla park lambaları aynı degil diye düşünüyorum aynı olsada voltajları farklı nasıl değiştirebiliriz acaba ??

yeniastraj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu açtıgın için tesekkurler.. aynı sıkıntı bende de var fakat gündüz farlarıyla park lambaları aynı degil diye düşünüyorum aynı olsada voltajları farklı nasıl değiştirebiliriz acaba ??

Benim kast ettiğim yer farların hemen üstünde ki bölme .. Orada gündüz de yanan farlar var .. Aynı zamanda park lambası mı oluyor acaba orası ?

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ampulleri sök bi bak bakalm nasılmış sökünce resmini koy ona göre bilgi verelim sana.

yeniastraj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ampulleri sök bi bak bakalm nasılmış sökünce resmini koy ona göre bilgi verelim sana.

Ampülleri sökmem çok zor fakat bir başka arkadaşımdan aldığım bilgilere göre değiştirenler varmış .. İşçilik dair 50 TL'ye ampülleri değiştirtmişler .. MTEC Marka ampül ile değişiyormuş .. Bu markayla ilgili bilginiz var mı ?

arcatoprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mtec iyidir... renk olarakda ömür olarakda çok tavsiye edeceğim bi markadır

İzmir Anahtar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede Astra J var ama xenon far takılması arıza lambası yakar dendi ne marka ve kaça taktırdın bir zahmet söylersen bende taktırayım

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
mtec marka t25 diye geçiyor, izmirde 2.sanayi sitesinden çiftini 25 tl ye aldım.

eyupuzger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar ... Ben geçen hafta Salı günü Astra Sport , Teknik Gri bir araç satın aldım ... Şimdi size bir sorum olacak .. Bildiğiniz gibi Sport versiyonlarda led'li gündüz farları yok .. Sadece Cosmo'larda var .. Ben araca Xenon far taktırdım fakat gündüz farları sarı ampül olarak kaldı .. Onları değiştirebilme şansımız var mı ? Beyaz ampül takabiliyor muyuz .. Xenon farlarla uyum sağlaması açısından ? Değiştirmiş arkadaşlarımız veya bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olursa çok sevinirim ..

Öncelikle Merhabalar, Bende 3 gün önce 2010 Astra 1.4 T Sport aldım, ve xenon uygulaması yapmak istiyorum. Siz ne marka xenon taktırdınız acaba, yetkili servistemi yoksa dışardamı taktırdınız. Birde gündüz farı konusunda herhangi bir gelişme varmı değiştirebildinizmi?

Birde Astra J sine başka xenon takan varmı? Arıza lambasını vs sorun çıkarttımı, sis + bixenon yapmak istiyorum. Teşekkürler..