Yeni Focus

comodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Focus

geçen perşembe yeni fokuslara alıcı gözüyle baktım astramın yanına bile gelemez bu kullandığım yanına bile gelemez cümlesi abartı değil gayet mütevazi bir cümle düşünsem düşünsem belki  c max yada kugo su oda belki

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de geçen gün 115 hp 1.6 dizel aracını test ettim. Öncelikle iç mekan genel kanıda olduğu gibi benim için de fotoğraflarda göründüğü gibi kaliteli değil çok basit duruyor. Kullandığım aracın 270 nm torku olmasına rağmen o torku hissedemedim iyi gidiyor lakin rakamsal olarak vermesi gereken ivmelenmeyi vermedi. 105 hp dizel yeni passat bunu daha iyi vermişti.

Ayrıca 120-130 km hızlarda ani şerit değişimi yaptım araç umduğum kadar stabil çıkmadı (aynı gün astra j 1.3 denemiştim aynı yerde astra ile 150-160 ile ani şerit değişiminde astra çok daha oturaklıydı). Araç yüksek hızlarda fazla ses almıyor ve frenleri başarılı. Astra j sahibi değilim ama şunu da demeden geçemeyeceğim farklı zamanlarda astra j 115 hp ve 1.3 test ettim forumda bahsedilen rüzgar sesini bir türlü duyamadım bu rüzgar sesi test ettiğim yeni passat ve jettada barizdi.

Focusa dönecek olursak dış tasarımı astraya göre başarısız özellikle stopları hiç beğenmedim. İç mekan için de aynı şeyler geçerli. O fiyatlara astra j gibi bir alternatifim varken focus almam.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

bu yorumları bile okuduktan sonra iyi ki astra J almışım diyorum. benim dizel bile şerit degiştiriken canavarlaşıyor... o astranın spor agresif yapısını bile zaman zaman hissedebiliyorum... geliştirilmiş guvenlik önlemleri aracımı kullandığım her aşamada kendini hissettiriyor...