Ziebart Ses Yalıtım Uygulaması

fatihakboru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ziebart Ses Yalıtım Uygulaması

Tolga KARACA link' Alıntı:
Hayırlısı olsun.

Araç bence amacına ulaşılmış bir model haline gelmiş ama boş ağırlığına +270Kg ilave olmuş otomatik vitesli bir Civic haliyle fazla yakacaktır, zorlu şartlarda yokuşlarda zorlanacaktır vb vb..

zorlanma haliyle düşük devirlerde oluyor ama amaç sürat olmayınca çok sorun olmasada yakıt pes dedirtti. bende pes ettim. :)

BurakyNk link' Alıntı:
Alışırısnız MErak etmeyin

alışıyorum zamanla ve donanım olarak oldukça tatmin edici bir araç o yüzden mutluyum  victoryy

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fatih resimli paylaşım için teşekkürler arabanın şasesine kadar girip yapılan uygulamaya rağmen %30 ses iyileşmesi oluyorsa dediğiniz gibi hiç izolasyonla uğraşmadan  ona harcanacak para ile farklı uygulmalar yapmak daha iyi olacak (ben de izolasyonu düşünmüyor değildim) tekrar teşekkürler

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vida veya bir şeyler arttı mı aracı toplarken?  ;D

şaka bir yana arabanızı bu kadar söktürtmeye nasıl cesaret ettiniz? Gerçekten tebrik ederim. Ben aynı altı led yaptırıcam 3 aydır düşünüyorum sonra sol direkten ses gelmesin diye....

fatihakboru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

volkan link' Alıntı:
Fatih resimli paylaşım için teşekkürler arabanın şasesine kadar girip yapılan uygulamaya rağmen %30 ses iyileşmesi oluyorsa dediğiniz gibi hiç izolasyonla uğraşmadan  ona harcanacak para ile farklı uygulmalar yapmak daha iyi olacak (ben de izolasyonu düşünmüyor değildim) tekrar teşekkürler

araç sökülecek icabında usta iyi değilse toplanırken würt de diğer malzemelerde potluk kalınlık yapıyor ve hiç bir şey eskisi gibi yerine oturmuyor.

çok hassas ve aracın sökülmesine razı isen yaptır. ama bence değmez tek artısı şu..

benim ve herkesin dikkatini çeken resimlerde de var ön kapılarda tam üç kat

izolasyon var dolayısıyla kapı beton gibi kapıyı kapatınca blop sesi şu mercedeslerde vardır ya oldukça tok bir ses

ondan daha tok oluyor kapılara dışardan vurunca da oldukça tok bir ses geliyor zırhlı araç gibi

ben oldukça objektif bakıyorum ve önce kendime dürüst oluyorum

inanın burdaki herkesi tenzih ediyorum bir başkası bu işi yaptırsa ses mes yok abi ne sesi tık yok diye kendini kandırır. ...

ama gerçekler yalan söylemez  greatt

fatihakboru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya bu işler doğru ustayı doğru zamanda bulursan oluyorda türkiyede o kadar çok kasap varki anlatamam bence gerek yok abi ayna altı led işi gereksiz

ayna altı yerine zemin aydınlatması yaptrın çok daha faydalı zemin derken ayak bölgesi

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben sadece kapılara yaptırmayı düşünüyorum açıkcası.

fatihakboru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:

şaka bir yana arabanızı bu kadar söktürtmeye nasıl cesaret ettiniz? Gerçekten tebrik ederim. Ben aynı altı led yaptırıcam 3 aydır düşünüyorum sonra sol direkten ses gelmesin diye....

artmazmı işin içine girince parçada arttı fiyatda arttı sürede 15 günden 3 aya çıktı aman diyorum.

fatihakboru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:

IMG_6702.jpg

IMG_6703.jpg

IMG_6704.jpg

IMG_6710.jpg

IMG_6711.jpg

IMG_6712.jpg

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alt aydınlatmalar çok güzel gözüküyor. Odakta aynı altı ledle beraber bunuda yaparlar sanırım....