2412 Km.lik lpg test değerleri..

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
milangazın lpg si katkılı olduğu için belli bir km değerinden sonra enjektörler ve filtre için dezavantaj olacak bilginize...

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orhan bey ben atiker marka kit kullanıyorum... Mucip bey hesaplamanızı çok doğru olarak yapıyormuşsunuz birde bunu litre bazında hesaplarsanız ki toplam parayı kmye bölmek yerine toplam aldığınız yakıtı böleceksiniz sadece böylece hem zamlardan hemde aldığınız istasyondan bağımsız olarak karşılaştırabilirsiniz arabanızın tüketim değerlerini ayrıca forumda tüketiminizi 2 sene sonra görseler bile okuyanlar karşılaştırabilirler kendi araçları ile...

Teşekkür ederim, Shell den aldığım gazda herhangi bir performans kaybı hissetmiyorum ama sanki Totalden aldığımda araç daha iyi çekiyor gibi..., ayrıca litre hesabına göre karışık kullanımda 100 km de ortalama 10 litre yakıyor aracım. İyi günler.

Son düzenleme:

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Lpg nin tek dezavantajı sık sık benzin istasyonuna girmek zorunda kalmanız heralde

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim, Shell den aldığım gazda herhangi bir performans kaybı hissetmiyorum ama sanki Totalden aldığımda araç daha iyi çekiyor gibi..., ayrıca litre hesabına göre karışık kullanımda 200 km de ortalama 10 litre yakıyor aracım. İyi günler.

Mucip bey 100 km. de 10 lt. olmasın ;)

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
milangaz katkısız lpg satıyordu son zamanlarda değişti mi? aygaz ve mogaz katkılı lpg satıyor sadece biliyorum...

Eve ben de öyle biliyorum Can bey milangaz katkısız ama arkadaş karıştırdı galiba.dediğim gibi bana yakın ve ucuz olduğu için milangaz alıyorum ,arada almak mecburiyetinde olduğumda opet ten aygaz alıyorum .
bu arada Can bey depoda ne kadar benzin bulunduruyorsunuz ben çeyrek ten düşürmemeye çalışıyorum, fazla doldurup yükte taşımak istemiyorum.servisin söylediği çeyrek yeterli dedi ama sizin görüşünüzü de alıyım dedim.
saygılar.

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eve ben de öyle biliyorum Can bey milangaz katkısız ama arkadaş karıştırdı galiba.dediğim gibi bana yakın ve ucuz olduğu için milangaz alıyorum ,arada almak mecburiyetinde olduğumda opet ten aygaz alıyorum .
bu arada Can bey depoda ne kadar benzin bulunduruyorsunuz ben çeyrek ten düşürmemeye çalışıyorum, fazla doldurup yükte taşımak istemiyorum.servisin söylediği çeyrek yeterli dedi ama sizin görüşünüzü de alıyım dedim.
saygılar.

Benzinin yük olarak düşündüğünüzü görünce lpgye geçesim geldi:DD