97 opel vectra cd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tahsin555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hayırlı günler 1 haftadır 97 model opel vectra cd beyaz bi arabayla ilgileniyorum pazartesi günü arabaya bakmaya gideceğim sizce nasıl arabadır + yönleri - yönleri nelerdir nerelerine baktırmam dikkat etmem lazım expertize sokacağım zaten. Bilgi ve tecrübelerinizi aktarırsanız memnum olurum Teşşekkürler

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çok kısa bir ifade ile; araç temiz, hırpalanmamış, orijinal ise hiç düşünme al, kurcalanmış, yorgun bir araçsa hemen yanından uzaklaş.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra g ler nedense fiyat olarak cok yukarda vectra b ye gore.26 bin 2000 model astra g ye veemektense 20000 98 vectra b cd ye verilir.ucuk piyasaya gore tabi.

SM-G9250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şu an Astra da kullanıyorum Vectra'da. Vectra bir başka dünya, Astra ile aynı kefeye konmaz. Tamam Astra yedek parça olarak daha hesaplı olabilir, hergün araca biniyoruz ama hergün yedek parça almıyoruz ki ;)

Tahsin555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün işim çıktıgından dolayı yarın gidecektim afyona adam arabayı bugün satmış nasip bana değilmiş :)

Tahsin555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar çoğu opel kullanan vatandaşlar b kasa çok masraf çıkarır b kasadan uzak dur diyor ? Varmı açıklaması olan

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakin 2 nolu mesaji tekrar okursaniz isin ozunu anlarsiniz zaten duzgun bakimli vectra b ye bisey olmaz aksine olursa dedikodulara inanmak gerek

SM-G9250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayni yastaki astra g vectradan neden daha pahali bunu dusunmek lazim. Vectra kalitesiz oldugundan mi? alakasi yok. Ayni durum wv de neden yok Passat jettadan ucuz mu?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Vectra'nın parçası ve bakımları Astra'dan biraz daha pahalıdır, malum bir de vergi durumu var. Bu gibi nedenlerden dolayı Astra 2 nci elde daha çok prim yapıyor. Aynı şekilde Opel'in amiral gemisi olan 2500 cc lik Omega, Vectra'dan da Astra'dan da daha üstündür ama 2 nci eli belirtiğim nedenlerden dolayı zayıftır. Ben 1998 model 2.0 Vectra B'ye yaklaşık 10 sene kadar bindim, aracın geçmişi temiz olduğu için bakımları haricinde bir masraf çıkarmadı. Şu an eşimin kullandığı 2.0 otomatik vitesli Vectra 1991 model, km sayacı (ne kadar doğru bilmiyorum) 300.000 lere yaklaştı ama halen canavar gibi. Modeli ne olursa olsun arabalarınıza iyi bakarsanız, hayati parçalarda orijinal olanları tercih ederseniz fabrikasyon hata haricinde sorun yaşamazsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...